Pasaules hokeja čempionāta rīkotāja Čehija ceturtdien izcīnīja savu otro uzvaru, skaistā cīņā ar 5:1 (0:0, 2:1, 3:0) pieveica Francijas valstsvienību.

Ja francūži spētu šajā spēlē sagādāt pārsteigumu, tas sagādātu čehiem lielas problēmas, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Tomēr savu līdzjutēju atbalstīti mājinieki "nepaklupa", skaistā cīņā uzvarot sīkstos francūžus.

Čehijas rindās divus vārtus guva Ondžejs Nemecs, bet pa vieniem veterāns un publikas mīlulis Jaromīrs Jāgrs, Vladimirs Sobotka un Romāns Červenka. Francūžiem vienīgos vārtus guva Kevins Ekvefeijs, kurš otrā perioda vidū samazināja starpību līdz 1:2.

$d_id=57; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>