Latvijas hokeja valstsvienība ceturtdien savā laukumā pārbaudes spēlē "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros dramatiskā spēlē ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Baltikrievijas izlasi, un mačs izcēlās ar retu fenomenu - vārtsargu kautiņu, kurā iesaistījās Edgars Masaļskis, aizstāvot komandas biedrus.

Latvijas izlase pirmā izvirzījās vadība šai spēlē, kad pirmā perioda vidū Edgars Kulda guva savus pirmos vārtus valstsvienībā. Pēc trim minūtēm Andrejs Fiļičkins rezultātu gan izlīdzināja.

Vienīgos otrā perioda vārtus guva Artūrs Gavruss, izvirzot vadībā Baltkrieviju. Pēc šo vārtu zaudējuma laukumu pameta Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs, kurš pirms tam bija guvis kājas savainojumu. Viņu vārtos nomainīja Edgars Masaļskis.

Izlīdzinājumu trešās trešdaļas sākumā panāca Kaspars Saulietis, bet galvenie notikumi risinājās perioda beigu daļā, kad pēc kādas spēles epizodes pie Latvijas izlases vārtiem izcēlās kautiņš, kurā piedalījās visi laukuma spēlētāji, ieskaitot vārtsargus Edgaru Masaļski un Mihailu Karnauhovu.

Līdz ar to no skatītāju tribīnēm tika izsaukts izlases trešais vārtsargs Jānis Kalniņš, kurš lielā mērā palīdzēja izlasei izcīnīt šo uzvaru, atvairot visus metienus pamatlaikā, pagarinājumā un arī pēcspēles metienos.

Uzvaras "bullīti" guva komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš.