Pasaules hokeja čempionāta mačā svētdien B apakšgrupas spēlē Slovākijas izlase ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Baltkrievijas hokejistus.

Spēles pirmajos divos periodos komandas spēkojās diezgan līdzīgi, taču vārtus neviena valstsvienībām neguva. 52 minūtē Sergejs Kosticins ar precīzu metienu noslēdza skaistu baltkrievu pretuzbrukumu, tomēr minūti vēlāk aizsargs Andrejs Meszarošs rezultātu izlīdzināja. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, tāpēc sekoja pagarinājums.

Tajā iniciatīva piederēja Slovākijas izlasei, un tad 62.minūtē Meszarošs ieslidoja dziļāk uzbrukuma zonā un no pretinieku aizsega meta vārtu augšējā stūrī.

Iepriekšējā spēlē Slovākija pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Dāniju.

$d_id=27; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>