Par labākajiem 2014.gada pasaules hokeja čempionāta spēlētājiem Latvijas izlasē atzīti Miķelis Rēdlihs, Artūrs Kulda un Kaspars Daugaviņš, pēc pēdējās turnīra spēles paziņoja Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF).

Miķelis Rēdlihs bija Latvijas izlases rezultatīvākais spēlētājs, septiņās spēlēs gūstot trīs vārtus un izdarot trīs rezultatīvas piespēles. Tāpat viņa lietderības koeficents bija "+2", bet vidēji laukumā uzbrucējs pavadīja 17:19 minūtes.

Savukārt Kulda sešās spēlēs guva četrus vārtus, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un tika pie lietderības koeficenta "+2". Viņa vidējais spēles laiks bija 24:21 minūte.

Daugaviņš septiņās spēlēs guva divus vārtus un trīs reizes rezultatīvi piespēlēja. Daugaviņa lietderības koeficents bija "+4", kas ir labākais komandā. Viņa vidējais spēles laiks - 19:52 minūtes.

Atgādinām, ka Latvijas izlase palika vienas uzvaras attālumā no pasaules čempionāta ceturtdaļfināla.