2015.gada pasaules hokeja čempionātā pirmo uzvaru izcīnīja Norvēģijas valstsvienība, kas trešdien atspēlējās un ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) pārspēja Slovākijas izlasi.

Slovākijas izlase izvirzījās vadībā pēc Tomaša Surovija vārtu guvuma pirmā perioda noslēgumā, bet otrā perioda ievadā Mareks Daloga dubultoja savas komandas pārsvaru. Norvēģija rokas nenolaida un sāka atspēlēšanos. Vispirms vairākumā Matiass Norstebo ar spēcīgu metienu samazināja rezultāta deficītu, bet Matss Roseli Olsens rezultātu izlīdzināja.

Slovākijas izlase 42.minūtē palika mazākumā, un 26 sekundes vēlāk jau atradās iedzinējos. Norstebo ar vēl vienu tālšāvienu vārtos izvirzīja vadībā norvēģus, kas šo minimālo pārsvaru nosargāja līdz spēles beigām.

Norvēģijai līdz ar šo uzvaru izdevās tik ārā no B grupas pēdējās pozīcijas, pakāpjoties uz sesto vietu. Slovākija šobrīd ar septiņiem punktiem ieņem trešo vietu.

$d_id=55; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>