Norvēģijas hokeja izlase piektdien pasaules čempionātā izcīnīja savu otro uzvaru, ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pieveicot Slovēnijas valstsvienību.

Norvēģi tādējādi turpina cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, bet slovēņi ar pieciem zaudējumiem ir vieni no favorītiem uz izkrišanu no elites.

Norvēģi mačā izmantoja trīs no četriem vairākumiem, kas arī noteica mača gaitu. Pirmā perioda devītajā minūtē Patriks Tūresens vārtu priekšā pielaboja Matīsa Olimba metienu, bet otrā perioda 15. sekundē Jans Muršaks izgājienā izlīdzināja rezultātu 1:1. Pēc trīs minūtēm tiesneši "sagādāja" norvēģiem otro vārtu guvumu – slovēņi mazākumā pārtvēra ripu un Anži Kopitaru pretinieks nogāza. Tiesneši pārkāpumu nefiksēja un jau pēc dažām sekundēm Anderss Bastiansens realizēja skaitlisko vairākumu. Trešos vārtus norvēģi guva otrā perioda izskaņā, kad vairākumā izcēlās Jonass Holoss.

$d_id=65; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>