Arī pēcspēles metienos, kas risinās pārbaudes spēlēs, uzvara Latvijai -
ar 3:2.

Latvijas izlase jau spēles trešajā minūtē nonāca zaudētājos: Elvis Merzļikins neredzēja Nikolā Rica metienu no zilās līnijas. Latvijai ilgi neizdevās atspēlēties, līdz pēdējās trešdaļas sākumā lielo skaitlisko vairākumu izmantoja Miks Indrašis. Savukārt uzvaras vārtus, tehniski apspēlējot pretiniekus, guva komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš, kuram šī bija pirmā spēle valstsvienībā šajā pavasarī.

Pārbaudes spēle hokejā: Latvija - Francija
Latvijas izlasē par labāko atzīts komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš. Francijas izlasē par labāko atzīts Lorāns Menjē
Pēcspēles metieniLatvijai uzvara arī pēcspēles metienos ar 3:20:0 Indrašim nesanāk metiens 0:1 Flerī iemet devītniekā1:1 Dārziņš tehniski un eleganti arī iemet devītniekā1:1 Reša metienu atvaira Merzļikins2:1 Daugaviņš skaisti izslidina ripu starp kājsargiem2:2 Klerē pārspēj Merzļikinu3:2 Roberts Bukarts arī pārspēj Ardī3:2 Rica metienu atvaira Merzļikins3:2 Džeriņš centās izmest starp kājsargiem. Neiemeta3:2 Ekvefeljē nepārspēj Merzļikinu
Latvijai uzvara. Spēle noslēgusies
Francijas treneri ņem pārtraukumu
Francijai tukši vārti
Pamatlaika pēdējās 2 minūtes.
Latvijai vairākums ne visai pārliecinošs. Francija pilnā sastāvā.
Latvijai vairākumsUzreiz pēc noraidīto iznākšanas laukumā Balinski paklupina. Latvijai laba iespēja nostiprināt savu pārsvaru
Komandas pilnos sastāvos
51:57 min. Latvija - Francija 2:1Merzļikins teicami nospēlēja, atvairot Tesjē metienu. Un seko pretuzbrukums, kurā Dārziņš piespēlē Daugaviņam - komandas kapteinis tehniski apspēlē aizsargus un ar plaukstas metienu gūst vārtus!
51:34 min.Abusējais noraidījumsVidējā zonā nedaudz kavējas iemetiens un sākas neliela plūkšanās.
Abas komandas pilnos sastāvos
Dārziņš aizsegā negaidīti uzmeta - ripa trāpa atkal pa pārliktni.
Džeriņš vārtu tuvumā dabūja ripu, meta pagriezienā, bet garām vārtiem.
49:03 min. Abpusējais noraidījumsFrancūzis kavē Batņu aiz Francijas vārtiem. Batņa atbild ar nūjas turēšanu.Savdabīgi skan Arēnā Rīga noraidījumi - vienam ir "Pretinieka turēšana ar nūju", bet otram ir "Pretinieka nūjas turēšana"
Latvijai labi izdodas nospēlēt mazākumā, Francijai īsti momentu nebija. Uzriez pēc mazākuma Indrašis pamanīja iznākušo Pavlovu un deva piespēli, bet francūži to atšifrēja.
45:16 min. Latvijai mazākumsRihards Bukarts vārtu priekšā uztaisa "sniedziņu" pretinieku vārtsargam Ardī, bet tiesneši uzskata, ka to izdarīja Pavlovs. Latvijai tāpat mazākums...
Un vēl vairāk nekā minūti Latvijai būs vairākums. Lieliska iespēja izvirzīties arī vadībā!
43:24 min. Latvija - Francija 1:1Pēc Roberta Bukarta metiena ripa trāpa pārliktni un vārtu priekšā to pielabo Indrašis
Latvija spēlē ar pieciem uzbrucējiem šajā vairākumā!
42:53 min. Francijai vēl viens noraidījumsPēc Balinska metiena vārtu priekšā labi nospēlēja Indrašis, kuru paklupina. Tagad francūžiem nāksies būt trijatā uz sodīto soliņa un tikai pēc 18 sekundēm trešajam francūzim sāksies 2 minūšu soda atskaite.
42:23 min. Latvijai lielais vairākumsArdī izmeta ripu ārpus laukuma un saņem noraidījumu
Balinskis mainīja ripas virzienu, bet tāpat garām vārtiem. Tad seko Jaka metiens no zilās līnijas. Aktīvi vairākumu sākusi Latvijas izlase.
41:11 min. Latvijai vairākumsFrancijas uzbrukumā Tesjē nejauši bloķē Dārziņu, bet tiesneši to fiksē kā pārkāpumu
Pie Latvijas vārtiem pēc rikošeta ripa lēnām slidoja pie Merzļikina. Par laimi, Elvis to redzēja
Sākas 3. periods
Latvijas izlase 2. periodu zaudējusi metienos ar 7:8. Kopējais rezultāts metienos 17:13 par labu Latvijai.
Noslēdzies 2. periodsFrancija pēdējās sekundēs arī pilnā sastāvā
Jaks labi piespēleja Indrašim, bet Ardī paspēja pārvietoties vārtos un atsist Mika metienu
Latvija pilnā sastāvā un tagad nepilnu minūti būs vairākumā
Balinskis pretuzbrukumā aizsarga aizsegā met garām vārtiem.
37:58 min. Francijai noraidījumsLatvijas hokejisti diezgan asi aizsargājas un vienā brīdī Luī Laperjē neiztur nervi, par ko viņš saņem noraidījumu
37:04 min. Latvijai mazākumsIndrašis uzbrukumā pie apmales pārcentās un ar kāju paklupināja pretinieku
Latvija neizmanto arī šo vairākumu. Diezgan blāvas 2 minūtes Latvijas izlases izpildījumā.
Vienam no francūžiem salūst nūja, bet Latvijas izlase nespēj izmantot vēl vienu priekšrocību vairākumā
Latvijas U-18 hokeja izlase ar 3:2 uzvarējusi Baltkrieviju un turpina cīņu par palikšanu augstākajā divīzijā. Izšķirošā spēle - svētdien!
12:31 min. Latvijai vairākums
Francija pilnā sastāvā
Ardī tver Jaka metienu no zilās līnijas.
28:31 min. Latvijai vairākumsPēc iemetiena Peters Valjē nospēlē bīstami pret Dārziņu un saņem noraidījumu
Flerī no gaisa trāpa pa ripu, bet izcili spēlē Merzļikins, tverot ripu!
Pēc Jaka metiena no zilās līnijas ripa trāpa sāpīgi Francijas vārtsargam Ardī pa kakla neaizsargāto vietu. Tiesneši to redz un spēli aptur. Ardī turpinās spēli.
Daugaviņš pa labo malu izlauzās līdz vārtu priekšai, bet tur metienu viņam neļauj izdarīt.
Indrašis teicami pameta ripu uz priekšu Galviņam, kurš met pāri vārtiem. Seko vēl viens Latvijas uzbrukuma vilnis.Ļoti raiti rit pēdējās minūtes - no vieniem vārtiem uz otriem.
Indrašis ar teicamu individuālo meistarību apspēlē pretinieku, bet plaukstas metiens pāri vārtiem.
Latvijas izlasei aizsardzībā neliels haoss, Merzļikins neredzeja Tedija da Kostas metienu, bet ripa lido garām vārtiem.
Balinskis uzbrukumā pārlēca pāri nokritušajam francūzim un sāpīgi ietriecās apmalē. Ar sāpju grimasi viņš dodas uz soliņu.
Francūžiem sanāk bīstams pretuzbrukums, bet kāds no Latvijas aizsargiem paspēj pielikt nūju un ripa lido pāri vārtiem.
Sākas 2. periods
1. periodā metienos ar 10:5 uzvar Latvija, bet uz tablo ar 1:0 vadībā ir Francija.
Tikmēr Slovākijā pasaules U-18 hokeja čempionātā cīņā par palikšanu augstākajā divīzijā otrajā spēlē Latvija pēc 2. perioda ar 2:1 uzvar Baltkrieviju.
Noslēdzies 1. periods
Daugaviņu paklupina, nūja aizlido pa gaisu, bet tiesneši pārkāpumu nesaskata. Pēc tam Latvijas izlases kapteinis aiziet aprunāties ar soģiem.
1. periodā sākušās pēdējās divas minūtes
Pēdējās minūtēs daudz cīņas pie apmalēm un saspēle, bet bīstamu momentu nav.
Latvija labi izspēlēja, bet pēc metiena vārtu priekšā pie ripas netika Indrašis.
10:20 min. Latvijai vairākumsPar sitienu pa rokām Joriks Treijs dodas uz sodīto soliņa
Latvija pilnā sastāvā
Francūži vairākumā ļoti bīstami uzbrūk, neliels haoss Latvijas aizsardzībā, bet droši spēlē Merzļikins.
7:17 min. Latvijai mazākumsLatvijai seši spēlētāji, ko pamana tiesneši. Sodu "atsēdēt" dodas Frenks Razgals
Ķēniņš varēja izskriet viens pret vienu, bet piespēli saņēma slidā, nedaudz saminstinājās un Francijas aizsargs paspēja viņu apturēt.
Francūži pazaudēja ripu aiz saviem vārtiem, sekoja saspēle un Artūra Kuldas metiens no labas pozīcijas - garām vārtiem.
2:33 min. Latvija - Francija 0:1Olivjē Dams Malka ar metienu no zilās līnijas gūst vārtus. Merzļikins neredzēja ne tikai metiena mirkli, bet arī ripas lidojumu, jo priekšā bija daudz spēlētāju. Ripa izspurdza starp šo burzmu vārtos...
Pirmajās 30 sekundēs komandas apmainās uzbrukumiem - Indrašis izgājienā viens pret vienu trāpa pa pārliktni.
Latvija - Francija. Spēle sākusies
Himnas izskanējušas, tūlīt varēs sākties spēle
Pirms spēles Arēnā Rīga klusuma brīdis - pieminot cietušos vakar Parīzē, Elizejas laukos notikušajā apšaudēhttp://www.delfi.lv/news/arzemes/apsaude-elizejas-laukos-parize-nogalinats-policists-atbildibu-uznemas-daesh.d?id=48753507
Tikmēr Latvijas izlases trenerim Hārtlijam izteikts piedāvājums Šveicē. Treneris domās...http://www.delfi.lv/sports/news/hockey/news/sveices-klubs-izteicis-piedavajumu-hartlijam.d?id=48757701
Latvijas izlase pagājušajā nedēļā spēlēja Zviedrijā. Otrais mačs bija pagaidām labākais no sešiem pārbaudes mačiem.http://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/latvijas-hokejisti-otro-reizi-vesture-uzvar-zviedriju.d?id=48737153
Šovakar pirmo spēli šajā sasaukumā Latvijas izlases rindās aizvadīs kapteinis Kaspars Daugaviņšhttp://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/latvijas-izlases-kapteinis-daugavins-aizvadis-pirmo-macu-pirms-pc.d?id=48755315
Latvijas hokejam šodien vēl viena svarīga spēle: U-18 izlase cīņā par palikšanu pasaules čempionāta elitē aizvada otro maču pret Baltkrieviju. Pirmajā spēlē ar 2:0 pārāki bija baltkrievi, bet otrajā spēlē pēc pirmā perioda Latvija ir vadībā ar 1:0.Latvijas uzvaras gadījumā savstarpējās cīņas trešā un izšķirošā spēle notiks svētdien.http://www.delfi.lv/sports/news/hockey/news/latvijas-u-18-hokejisti-nerealize-vairakumus-un-izdzivosanu-elite-sak-ar-sauso-zaudejumu.d?id=48751925
Tradicionāli laicīgi pirms pasaules čempionāta portāls "Delfi" piedāvā lasītājiem speciālo sadaļu, kurā līdz pat čempionātam un visa čempionāta gaitā sekot līdzi svarīgākajamhttp://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/
Latvijas hokeja izlase savu līdzjutēju priekšā šovakar aizvada priekšpēdējo izrādi pirms pasaules čempionāta Ķelnē - pretiniekos šoreiz ir labi zināmā Francijas valstsvienība.