Turpinot gatavošanos 2017. gada pasaules hokeja čempionātam, Latvijas izlase svētdien, 30. aprīlī, spraigā mačā pārbaudes spēlē ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) pagarinājumā pieveica mājiniekus un nākamos pretiniekus meistarsacīkstēs, Vācijas valstsvienību.

Spēles rezultātu pirmā perioda vidū pēc Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa piespēles atklāja Artūrs Kulda, bet otrā perioda sākumā Uvis Jānis Balinskis Latvijas izlases pārsvaru divkāršoja - 2:0.

Otrās trešdaļas beigās vāciešiem izdevās vienus vārtus atgūt, bet trešās trešdaļas vidū arī izlīdzināt rezultātu - 2:2. Kad Gunārs Skvorcovs minūti un 13 sekundes pirms pamatlaika beigām atkal izvirzīja vadībā Latviju, šķita, ka uzvara jau ir rokā, taču Vācijas izlases treneris nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un mājiniekiem vēlreiz izdevās izlīdzināt rezultātu - 3:3.

Pagarinājumā veiksme bija Latvijas izlases pusē - otrajā minūtē par spēli ar augstu paceltu nūju 2+2 soda minūtes saņēma Vācijas izlases uzbrucējs Brūks Maceks, līdz pagarinājuma beigām atstājot savu komandu mazākumā. Šo situāciju Latvijas izlase izmantoja, Robertam Bukartam pagarinājuma ceturtajā minūtē gūstot uzvaras vārtus - 4:3.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!