Portāls "Delfi" šo spēļu gaitai piedāvāja sekot līdz teksta tiešraidē!

Pasaules hokeja čempionāts, 15. maijs
Kanāda - Vācija 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).Vārtu guvēji: Breidens Šens (00:20 min.), Raiens Nūdžents-Hopkins (28:14 min.), Taisons Džosts (48:49 min.) - - Metieni pa vārtiem: 30 - 12
Baltkrievija - Slovākija 4:7 (0:2, 2:0, 2:5) Vārtu guvēji: Aleksandrs Kitarovs (32:24 min., maz.), Čārlzs Linglē (35:00 min., vair.), Jevgeņijs Koviršins (48:37 min.), Pāvels Vorobejs (50:18 min.) - Martins Bakošs (00:18 min.), Tomašs Jurčo (10:07 min., vair.), Martins Bakošs (47:53 min.), Tomašs Jurčo (51:17 min.), Mareks Hovorka (54:57 min.), Mareks Daloga (55:48 min., "bullītis"), Mihals Kristofs (59:42., vair.) Metieni pa vārtiem: 24 - 46
Līdz ar to noslēdzam priekšsacīkšu pēdējās spēļu dienas teksta tiešraidi. Jau pēc 40 minūtēm atsevišķā teksta tiešraidē informēsim par Latvijas "būt vai nebūt" spēli pret Dāniju
Baltkrievija - Slovākija 4:7. Spēle noslēgusies
59:42 min. Baltkrievija - Slovākija 4:7Slovāki pēdējās sekundēs realizē vairākumu - vārtu priekšā izveicīgāks un precīzs ir Kristofs.
58:28 min. Slovākijai vairākumsMača izskaņā baltkrievi neveikli mainījās un bija seši spēlētāji laukumā
55:48 min. Baltkrievija - Slovākija 4:6Slovākijas komandai "bullītis"Daloga aizskrien vienatnē pret vārtsargu, bet viņu jau krietni pirms vārtiem paklupina. "Bullītī" Daloga raida ripu Trusam starp kājsargiem
54:57 min. Baltkrievija - Slovākija 4:5Baltkrievi dārgi samaksā par ripas zaudēšanu uz zilās līnijas. Mihals Kristofs pēc reida pa labo malu piespēlē uz vārtu priekšu, kur pie ripas tiek Hovorka un atgūst slovākiem vadību.
Kanāda - Vācija 3:0. Spēle noslēgusies.
51:17 min. Baltkrievija - Slovākija 4:4Tagad jau slovāki ātri atspēlējas. Jurčo vārtu priekšā saņēma piespēli, nedaudz iepauzēja, noguldīja vārtsargu un skaisti iemet ripu vārtosNepilnu trīsarpusi minūšu laikā 4 goli šajā spēlē!
50:18 min. Baltkrievija - Slovākija 4:3Baltkrievi izmanto vairākumu un otro reizi turnīrā izvirzās vadībā spēlē pēc Vorobeja metiena no zilās līnijas.
Baltkrievijai vairākumsMarcinko, guļot uz ledus, divreiz pamanās uzsita pa rokām Kitarovam
53:43 min. Noraidījums Kanādas izlasē.Kanādas hokejisti lūkoja gūt ceturtos vārtus, un Bo Horvats bija izgājiena pret vārtsargu, taču Treitle bija pārāks šajā duelī. Kanādieši turpināja uzbrukt un nopelnīja vairākumu. Morics Millers saņēma sodu par bloķēšanu.
48:37 min. Baltkrievija - Slovākija 3:3Baltkrievija ātri atspēlējas. Ātra saspēle un Koviršins no vārtu priekšas gūst savai komandai trešos vārtus
47:53 min. Baltkrievija - Slovākija 2:3Bakošs gūst otros vārtus spēlē. Pirmo metienu bloķē baltkrievu aizsargi, tad pēc Bakoša metiena ripa trāpa vārtsargam Trusam pa plecu un iekrīt vārtoshttps://twitter.com/IIHFHockey/status/996422118362365952
Kopenhāgenas spēlē abas komandas beidzot pamodušās pilnībā, atklāts hokejs ar uzbrukumiem no vieniem vārtiem uz otriem. Baltkrievi bija ļoti tuvu vārtu guvumam, bet pēc vārtsarga noguldīšanas Drozds trāpa pa stabu
49:48 min. Kanāda - Vācija 3:0Džoels Edmunsons ieslidoja aiz vārtiem un piespēlēja Taisonam Džostam, kurš izdarīja metienu pa vārtiem. Ripa bija starp Niklasa Treites kājsargiem, bet viņš izkustējās un pats ievirzīja to vārtos. https://twitter.com/IIHFHockey/status/996420730613985281
Vairākums Vācijas izlasei bija neveiksmīgs. Šajā periodā abas komandas astoņu minūšu laikā izdarīja pa vienam metienam, kas apliecina, kā rit spēle.
Baltkrievija - Slovākija 2:2. Sācies 3. periods
45:18 min. Noraidījums Kanādas izlasē.Vācijas izlase centās perioda sākumā kaut ko mainīt spēles gaitā, un viņu aktivitāte atmaksājās, kad Marejs pārkāpa noteikumus un deva vāciešiem vairākumu.
Kanāda - Vācija 2:0. Sācies 3. periods.
Baltkrievija - Slovākija 2:2. Noslēdzies 2. periodsTrešdaļas izskaņā slovāki pamodās un bija tuvu vārtu guvumam, bet baltkrievi atvairīja šos uzbrukumus. Ja spēles sākums bija diezgan miegains un garlaicīgs, 2. perioda otrā daļa bija "jautra".
Slovākijai vairākumsBaltkrievi, esot uz viļņa, perioda izskaņā paliek mazākumā
Kanāda - Vācija 2:0. Noslēdzies 2. periods.
35:00 min. Baltkrievija - Slovākija 2:2Baltkrievijas hokejisti pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem atvēruši acis un pārņēmuši iniciatīvu laukumā. Rikošets pēc metiena no zilās līnijas, tad ripa trāpa pa Linglē kāju un ieslīd vārtosInteresanti, ka Baltkrievijai pirmie 18 metieni spēlē nebija precīzi, bet tad divi metieni pēc kārtas izrādījušies precīzihttps://twitter.com/IIHFHockey/status/996412985152192513
33:23 min. Slovākijai noraidījumsNeilgi pēc vārtu zaudējuma vairākumā slovāki vēl nopelna noraidījumu.
32:24 min. Baltktrievija - Slovākija 1:2Kitarovs mazākumā aizskrien pretuzbrukumā un ir precīzs. Četrus vairākumus Baltkrievijas izlase neizmantoja, bet mazākumā gūst vārtushttps://twitter.com/IIHFHockey/status/996411659991171073
Kanādas izlase vairākumā izdarīja lielu spiedienu uz vārtiem, un labākā iespēja bija Raienam O'Reilijam, kurš trāpīja pa vārtu stabu no tuvas distances. Kanādieši diezgan daudz izdarīja metienus vārtu virzienā.
32:13 min. Baltkrievijai mazākums
34:23 min. Noraidījums Vācijas izlasē.Par vārtsarga bloķēšanu sodīts vācietis Uvira.
Atklāts uzbrukuma hokejs laukumā un abas komandas apdraudējušas pretinieku vārtus. Komandas šajā periodā spēlē nepiespiesti, bet diezgan skaisti.
28:56 min. Baltkrievijai vairākumsBaltkrievijas komandai ceturtā iespēja spēlēt vairākumā https://twitter.com/IIHFHockey/status/996409272161460225
28:14 min. Kanāda - Vācija 2:0Konors Makdeivids pārslidoja pāri visam laukumam, iegāja uzbrukuma zonā un atstāja ripu Raienam Nūdžentam Hopkinsam, kurš izdarīja precīzu metienu vārtos.
Vācijas izlasei otrā perioda turpinājumā atkal izdevās veidot vārtu gūšanas iespējas, Uviram bija moments vārtu priekšā. Kempers atkal nospēlēja nedroši, bet vārtus nosargāja.
Slovākijai spēli vārtos sāka Patriks Ribars, bet 2. periodā vārtu drošība uzticēta Marekam Čiliakam.
21:56 min. Baltkrievijai vairākumsDrozds labi nomānija Grmanu, kurš pārkāpj noteikumus
Baltkrievija - Slovākija 0:2. Sācies 2. periods
Kempers perioda sākumā nospēlēja nedroši un atsita ripu vārtu priekšā, bet vāciešiem to neizdevās izmantot. Nākamās divas minūtes ritēja no vieniem uz otriem vārtiem, taču kanādieši darbojās bīstamāk.
Kanāda - Vācija 1:0. Sācies 2. periods.
Baltkrievija - Slovākija 0:2. Noslēdzies 1. periods
Kanāda - Vācija 1:0. Noslēdzies 1. periods. Ehlizam bija moments vārtu priekšā, bet viņš netrāpīja pa ripu, bet šajā periodā vāciešiem neizdevās vairākumu izmantot.
18:21 min. Noraidījums Kanādas izlasē.Vācijas izlase spēlētājs izdarīja metienu pa vārtiem pretuzbrukumā, bet pēcāk kanādietis Koltons Pareiko tika sodīts par ripas izmešanu ārpus laukuma.
Baltkrievijai vairākumsSlovāku pārkāpums dod baltkrieviem iespēju nedaudz izlīdzināt spēles gaitu
Ļoti nepiespiesti spēlē abas komandas. Kanādas hokejisti darbojas diezgan individuāli un paši saviem spēkiem mēģina izkārtot metienu pozīcijas, bet Vācijai joprojām uzbrukumā bijis tikai viens moments.
10:07 min. Baltkrievija - Slovākija 0:2Metienu no zilās līnijas pielabo Jurčo. Slovāku hokejistam ripa trāpīja pa nūjas kātu, turklāt izskatās, ka viņam nūja no trieciena arī salūzahttps://twitter.com/IIHFHockey/status/996400876339134469
9:34 min. Slovākijai vairākumsBaltkrievi vairākumā neko nespēja izdarīt. Tagad savu varējumu vairākumā būs iespēja rādīt slovākiem.
Kanādas izlase vairākumā spēlēja nepiespiesti, bet pāris reizes apdraudēja Treitles vārtus. Savukārt Vācijai desmitajā minūtē bija pirmā vārtu gūšanas iespēja, kad Kahuns pēc tālas piespēles izgāja pret Kemperu, bet vārtsargs šajā duelī bija pārāks.
6:31 min. Baltkrievijai vairākumsDiezgan negribīgs hokejs un bez daudziem momentiem. Nagijam nūja palika zem baltkrieva kājas, un viņš saņem 2 minūšu sodu
6:17 min. Noraidījums Vācijas izlasē. Kanādas izlase arī pēc gūtajiem vārtiem turpināja darboties droši, bet Vācija mierīgi spēlēja no aizsardzības. Tad Matiass Plahta pārkāpa noteikumus un atstāja savu komandu mazākumā.
00:20 min. Kanāda - Vācija 1:0Konors Makdeivids pie laukuma apmales atņēma ripu Denisam Zeidenbergam, tad Raiens Nūdžents-Hopkins piespēlēja Breidenam Šenam, kurš izdarīja precīzu metienu vārtos no lieliskas pozīcijas.
00:18 min. Baltkrievija - Slovākija 0:1Slovākiem pirmais uzbrukums noslēdzas ar vārtu guvumu. Bakošs aizsarga aizsegā uzmeta pa vārtiem, baltkrievu vārtsargs Truss netver jau pirmo metienuhttps://twitter.com/IIHFHockey/status/996396374814945282
Baltkrievija - Slovākija. Spēle sākusies
Kanāda - Vācija 0:0. Spēle sākusies!Kanādas izlases vārtus šajā mačā sargās Dārsijs Kempers, bet Vācijai - Niklass Treitle.
Pulksten 17:15 sāksies A grupas spēle starp Baltkrievijas un Slovākijas izlasēm, un šis mačs turnīrā neko neizšķirs. Savukārt B grupā spēkosies Kanāda un Vācija
Savu pēdējo spēli Francijas izlases galvenā trenera amatā aizvadījis Hendersons. Hokeja pasaule pateicas trenerim!https://twitter.com/IIHFHockey/status/996369215803228161
Somija - ASV 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)Vārtu guvēji: Sebastians Aho (10:17 min.), Sebastians Aho (17:15 min.), Miko Rantanens (37:51 min.), Marko Antila (47:42 min.), Kasperi Kapanens (53:57 min., vair.), Sebastians Aho (56:45 min., tukšos vārtos) - Patriks Keins (51:33 min., vair.), Dereks Raiens (54:44 min.)Metieni pa vārtiem: 36 - 37
Šveice - Francija 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) Vārtu guvēji: Gregorijs Hofmans (12:21 min.), Enco Korvi (15:09 min.), Ramons Undersanders (37:12 min., vair.), Kevins Fiala (42:21 min.), Simons Mozers (53:46 min., mazāk.) - Giloms Leklērs (43:10 min.)Metieni pa vārtiem: 34 - 20
Somija - ASV 6:2. Spēle noslēgusiesSomija līdz ar to ieņem pirmo vietu Herningas grupā un 1/4 finālā šajā arēnā tiksies ar Šveici. Savukārt ASV izlase ceturtdaļfinālā Herningā spēlēs pret Čehiju
59:11 min. Somijai vairākumsPēdējā minūtē amerikāņiem vēl viens noraidījums. Tiesneši uzreiz iejaucas, lai nesāktos lielāks konflikts
57:13 min. Somijai vairākumsKoulmens uzbrukumā uztriecas virsū Sateri un saņem sodu. Nevar komandas mierīgi nospēlēt maču līdz galam
56:45 min. Somija - ASV 6:2ASV izlase arī pēc reklāmas pauzes turpina spēli bez vārtsarga, bet Aho apklusina pretinieku cerības. Aho pirmais metiens lido garām tukšajiem vārtiem, bet pats ir pirmais pie atlēkušās ripas un iemet tukšajos vārtosAho kļūst par otro hokejistu šajā turnīrā ar "hat trick". Pirmais "cepures triks" izdevās Konoram Makdeividam.https://twitter.com/IIHFHockey/status/996368862168825856
5 minūtes pirms pamatlaika beigām ASV treneri ņem nost vārtsargu un ir tuvu vārtu guvumam. Somi brīnumaini neļauj iebīdīt ripu vārtos, kad tā burtiski ir uz līnijas.
54:44 min. Somija - ASV 5:2Sateri atvaira metienu, bet Raians vārtu priekšā kā tenisā trāpa pa gaisā lidojošu ripu.
53:57 min. Somija - ASV 5:1Kasperi Kapanens soda amerikāņus par noraidījumu
Šveice - Francija 5:1. Spēle noslēgusies.
52:06 min. Somijai vairākumsHokejisti turpina meklēt kašķi. TIesneši soda Larkinu, bet spriedze jūtama. Ja tiesneši neapstādinās hokejistus, var sanākt lielākas saķeršanās starp abām komandām.
Tagad Somijas izlases treneri pieprasa video atkārtojumu, uzskatot, ka tika traucēts vārtsargs.Un arī šajā epizodē tiesnešis pārkāpumu nesaskata - vārtu guvums fiksēts un amerikāņi gūst pirmos vārtus spēlē
51:33 min. Somija - ASV 4:1Amerikāņi izglābjas no "sausā" zaudējuma. Keins iemet devītniekā!
ASV izlasei vairākumsSomi tikko izturēja mazākumu un atkal paliek četratā
53:46 min. Šveice - Francija 5:1Francijai arī šis vairākums bija ļoti neizteiksmīgs, turklāt šveicietis Simons Mozers mazākumā pārtvēra ripu, devās pretuzbrukumā, kurā meta cauri Floriāna Ardī Padusei.
ASV izlasei vairākumsŠoreiz somiem ir pārkāpums pret Kinkeidu - Rantanens ietriecās ASV vārtsargā. Pēc tam seko atkal neliels kašķis starp Rantanenu un Kreideru.
52:09 min. Noraidījums Šveices izlasē. Francijas izlasei pēc nerealizēta vairākuma būs vēl viena iespēja, jo Korvi uztriecās virsū vārtsargam.
ASV izlases treneri pieprasa video atkārtojumu, uzskatot, bijis uzbrukums vārtsargam.Tiesneši uzskata, ka pārkāpums nav bijis un apstiprina somu ceturto vārtu guvumu.
49:39 min. Noraidījums Šveices izlasē. Par sitienu pretiniekam ar elkoni noraidīts Noā Rods.
47:42 min. Somija - ASV 4:0Kinkeids atkal atsit ripu sev priekšā un somu divmetrinieks Antila iemet tukšos vārtos.
Somijai vairākumsASV hokejisti sāk izcelties ar rupjībām. Sākotnēji Kreiders ar nūju pabaksta somus, vienā no epizodēm "nejauši" uzsit vārtsargam pa rokām. Savukārt pēc brīža rupji nospēlē ASV izlases kapteinis Keins, pagrūžot pretinieku mugurā pie soliņa.Tiesneši visus šos pārkāpumus "laiž gar ausīm", bet soda ASV izlasi par sešiem laukuma spēlētājiem.
Amerikāņu uzbrucējs Gibonss pēc metiena saņem spēka paņēmienu, krīt un lielā ātrumā ielido apmalē. Pēc nelielas pauzes amerikāņu hokejists saviem spēkiem tiek līdz soliņam, bet noraidījums neseko.
43:10 min. Šveice - Francija 4:1Francijas izlase nepilnu minūti vēlāk vienus vārtus atguva, kad pēc Floriana Šakjašvili uzmetiena Giloms Leklērs mainīja ripas lidojuma virzienu, iedabūjot to vārtos.
42:21 min. Šveice - Francija 4:0Kevins Fiala izdarīja piespēli gar vārtiem, bet Francijas izlases aizsargs Ugo Galē nejauši pielika nūju un ievirzīja ripu savos vārtos.
Somija - ASV 3:0. Sācies 3. periods
Šveice - Francija 3:0. Sācies 3. periods
Šveice - Francija 3:0. Noslēdzies 2. periods.
Somija - ASV 3:0. Noslēdzies 2. periods
37:51 min. Somija - ASV 3:0Pēc iemetiena sekoja metiens pa ASV izlases vārtiem. Kinkeids ripu atvair;ija sev priekšā, to uztvēra Rantanens un nokārtoja formalitātes - iemeta tukšos vārtoshttps://twitter.com/IIHFHockey/status/996354281853800449
37:12 min. Šveice - Francija 3:0Vairākuma pēdējās sekundēs Šveice izspēlēja labu kombināciju, kas noslēdzās ar Ramona Undersandera metienu tālajā vārtu stūrī.
35:22 min. Noraidījums Francijas izlasei.Vairākums Francijai hokejistiem neizdevās, bet pēc tam viņiem bija laba iespēja no tuvas distances, bet uzbrucējs nepārspēja Dženoni. Mirkli vēlāk jau Klero pārkāpa noteikumus un atstāja Franciju mazākumā.
32:17 min.Noraidījums Šveices izlasē. Šveicieši pārkāpa skaitlisko sastāvu, pirmo reizi spēlē paliekot mazākumā.
Somijas izlases vadošais piecinieks savērpa pamatīgu virpuli pie ASV izlases vārtiem. Lielajā burzmā Kinkeids neredzēja ripu, bet somiem neizdodas to iedabūt vārtos.
Šveiciešiem lielajā vairākumā patraucēja neprecīzās piespēles, jo spēlētāji bija labās metienu pozīcijās, bet ripa vairākas reizes tika piespēlēta slidās. Līdz ar to aizsardzība un vārtsargs paspēja noreaģēt.
Herningā spēle par uzvaru grupā turpinās lielā tempā bez apstājas jau vairākas minūtes. Somijas hokejisti sajutuši spēles garšu un ar teicamu slidojumu pagaidām izskatās labāk laukumā par pretiniekiem.
25:36 min. Divi noraidījumi Francijas izlasēTimo Meiers ilgi darbojās ar ripu un sagādāja Francijai divus noraidījumus.
Pēc vairākuma ASV hokejisti turpināja ofensīvu, bet brīnumaini ripa negrib iet vārtos. Apbrīnojami, kā tukšos vārtos netrāpīja amerikāņi!
Šveices hokejisti vairākumā pacietīgi darbojās uzbrukumā, bet mazākuma Francija aizskrēja pretuzbrukumā, kurā pēc Flerī metiena Gutigs ieguva ripu, bet arī viņš meta virsū vārtsargam.
Somija - ASV 2:0. Sācies 2. periodsAmerikāņiem gandrīz 2 minūtes būs vairākums perioda sākumā
Latvijas izlasei, precīzāk, dažiem šorīt bija treniņš pirms vakara izšķirošās cīņas. Spēki tika taupīti.https://twitter.com/AinarsRutkevics/status/996309452264484864
Šveice - Francija 2:0. Sācies 2. periods.
Somija - ASV 2:0. Noslēdzies 1. periods
19:56 min. Noraidījums Francijas izlasēFrancijas hokejisti pēc diviem labiem momentiem uzbrukumā paliek mazākumā, kad Galē izsita pretiniekam nūju no rokām.
19:57 min. ASV vairākumsTolvanens vārtu priekšā ar nūju trāpa Kinkeidam pa kaklu un saņem sodu
Šveice - Francija 2:0. Noslēdzies 1. periods.
17:15 min. Somija - ASV 2:0Somiem veiksmīga, amerikāņiem neveiksmīga epizode. Pēc iemetiena somi raidīja ripu gar apmali aiz vārtiem uz otru pusi. Bet ripa izlēca vārtu priekšā, kur Aho to raida vārtos. Kinkeids un ASV hokejisti skatījās uz otru pusi un neredzēja, kā ripa negaidīti izlēca vārtu priekšā
15:09 min. Šveice - Francija 2:0Francijas hokejistiem bija fantastiska iespēja izlīdzināt rezultātu, bet Rešs izgājienā nepārspēja Dženoni. Francija pēc tam rupji kļūdījās neitrālajā zonā, un šveicieši izgāja divi pret vārtsargu. Timo Meiers un Nino Nīderreiters pārkombinējās un ripu neiemeta vārtos, bet pieslidoja Enco Korvi, kurš dubultoja Šveices pārsvaru.
12:55 min. Somijai vairākumsVārtu autors Aho vēl nopelna savai komandai vairākumu
ASV vārtsargam Kinkeidam ripa trāpa pa neiazsargātu vietu kaklā. Neliela pauze, bet ASV vārtu vīrs turpinās spēli
12:21 min. Šveice - Francija 1:0Andrigeto tika garām aizsargam un izbrīvēja sev metiena pozīciju, taču vinš vārtsargu nepārspēja. Šveice darbojās gandrīz kā vairākumā, līdz beidzot Gregorijs Hofmans ar lielu atvēzienu izdarīja metienu, kas sasniedza mērķi.
Ardī turpina "vilkt" savu komandu un aptur Šveices izlases spēlētāju metienus. Šveices izlases pārsvars laukumā ar katru minūti pieaug, iespiežot francūžus savā aizsardzības zonā.
10:17 min. Somija - ASV 1:0Somu līderis Sebastians Aho gūst savus septītos vārtus turnīrā. Somu ofensīva, ripa atleca aiz vārtiem, bet Aho raida ripu no aizvārtes pa vārtiem - ripa starp Kinkeida plecu un stabu atrod ceļu vārtu tīklā
Šveices izlase vairākas reizes saasināja situāciju Francijas vārtu priekšā, bet precīzu metienu neizdevās izdarīt. Labas iespējas bija Meieram un Nīderreiteram, taču Ardī vārtos darbojās pārliecinoši.
5:55 min. ASV vairākumsKoivisto strīdīgā situācijā saņem sodu un rausta plecus par tiesneša lēmumu
Spēles pirmajās piecās minūtēs cīņa rit Francijas aizsardzības zonā, bet šveicieši vēl nav tikuši līdz labai metiena pozīcijai. Francūži veiksmīgi spēli aizved pie laukuma apmalēm, bet uzbrukumā viņi līdz šim bijuši ļoti maz.
Šveice - Francija 0:0. Spēle sākusies.
Somija - ASV. Spēle sākusies
Somiem pēc diviem negaidītiem zaudējumiem Dānijai un Vācijai spēlē pret ASV tikai uzvara pamatlaikā dos pirmo vietu Herningas grupā. Savukārt amerikāņiem vajag punktu, lai būtu pirmie grupā. Herningas grupas ir ļoti neprognozējama - Somijas izlase, zaudējot pamatlaikā, teorētiski noslēguma kopvērtējumā var noslīdēt pat uz ceturto vietu. Bet var arī būt pirmā.
Šveices izlases vārtus šajā mačā sargās Leonardo Dženoni, bet Francijas izlases vārtos stāvēs Floriāns Ardī. Šveices hokejisti, uzvarot Franciju, garantēs sev ceturtdaļfinālā.
Dienas pirmajās divās spēlēs tiksies Šveice ar Franciju un A grupas līderu mačā — Somija ar ASV. Turpinājumā Kopenhāgenas grupā nūjas krustos Baltkrievija un Slovākija, bet Herningā — Kanāda ar Vāciju. Dienas noslēgumā meistarsacīkšu saimniece spēlēs ar Latviju, bet A grupas līderu mačā tiksies Zviedrija un Krievija. Un tikai pēc tam būs zināmas tās astoņas komandas, tas iekļuvušas izslēgšanas spēļu kārtā.
Laiks rit vēja spārniem - klāt 2018. gada pasaules hokeja čempionāta grupu turnīra pēdējā diena, kurā tiks aizvadītas sešas spēles. No to iznākuma atkarīgs, kuras komandas turpinās čempionātu ceturtdaļfinālā un kuras dosies mājup.