Šo spēļu norisei piedāvājām sekot līdz portāla "Delfi" teksta tiešraidē!

Pasaules hokeja čempionāts, 18. maijs
Kanāda- Vācija 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)Vārtu guvēji: Marks Šeifele (17:11 min., vair.), Džefs Skiners (38:08 min.) - Janiks Zeidenbergs (53:21 min., maz.)Metieni pa vārtiem: 50 (15+20+15) - 20 (7+1+12)
Šveice - Zviedrija 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)Vārtu guvēji: Getans Hāss (12:53 min.) - Niklass Bekstrēms (4:15 min.), Viljams Nīlanders (33:15 min.), Aleksandrs Edlers (43:44 min.)Metieni pa vārtiem: 27 (5+13+9) - 29 (8+9+12)
Līdz ar to sestdien pusfināla spēlēs Zviedrija tiksies ar Somiju, bet otrā pusfināla pārī tiksies mūžsenie pretinieki - Kanāda un Krievija. Pirmā pusfināla spēle būs šim čempionātam  neierastā laikā pulksten 16:15 pēc Latvijas laika, bet otra spēle - 21:15. Portāls "Delfi" piedāvās teksta tiešraidi par šīm spēlēm. Tiekamies sestdien, 20. maijā!
Kanāda - Vācija 2:1. Spēle noslēgusies
Kanādieši tur ripu Vācijas zonā, neļaujot Grubaueram nomainīties. Atlikušas 20 sekundes, bet iemetiens Vācijas zonā. Smagā situācijā nonākuši vācieši.
Kanādai labs pretuzbrukums, bet Dušeina metienu tver Grubauers. Kanādai tas bija 49. metiens spēlē!
Šveice - Zviedrija 1:3. Spēle noslēgusies. Zviedrija iekļūst pusfinālā, kurā spēkosies ar Somiju.
58:23 min. Noraidījums Zviedrijas izlasē. Brodins par ripas izmešanu ārpus laukuma saņem sodu par spēles laika vilcināšanu.
Šveice trīs minūtes pirms pamatlaika beigām maina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.
53:21 min. Kanāda - Vācija 2:1Vācija mazākumā atjauno intrigu spēlē! Kanādieši aizrāvās uzbrukumā, bet Erhofs pamanīja Janiku Zeidenbergu, kurš izgājienā pārspēja Pikārdu. Kanādiešu vārtsargs nedaudz arī zaudēja pozīciju, tādēļ arī ielaida ripu. https://twitter.com/MarcPDumont/status/865302185948610563
Vācijai noraidījumsKuturjē izslidoja mazākumā viens pret Grubaueru, tad vēl diveiz meta pa vārtiem. Tajā brīdī vācieši jau sešatā bija vārtu priekšā, ko tiesneši ar izbrīnu tikai pēc brīža fiksēja.
50:05 min. Vācijai vairākumsPikārds nepiespiež ripu, burzma pie Kanādas vārtiem, bet tad vārtsargs piespiež ripu. Neliela grūstīšanās, bet Kilorns pamatīgi iegrūž mugurā Hāgeram. Tiesneši to labi redzēja.
Neieskaitīts vārtu guvums Šveicei.Šveices izlases spēlētājs Dominiks Šlumpfs izdarīja metienu no vārtu priekšas, un ripa uz brīdi iesprūda Henrika Lundkvista ekipējumā un tad ieripoja vārtos. Tiesneši uzskatīja, ka Lundkvists ripu fiksēja un ātri apturēja spēli. Ripa vārtos ieripoja pēc svilpes, tāpēc "gols" netika ieskaitīts.
Vācijai gandrīz divas minūtes bija vairākums, bet tas palika neizmantots. Vācieši nostājās pretinieku zonā, labi kustināja ripu un tika pie metienu iespējām, bet nesekmīgi.
Šveice sagaida savas iespējas. Labas metiena pozīcijas bija Šapi un Hāsam, bet viņš raidīja ripu garām vārtiem. Pēc tam Bruneram neizdevās aizsniegties līdz ripai vārtu priekšā.
47:02 min. Kanādai noraidījumsNeliels cirka priekšnesums Ķelnē! Vairākuma beigās Breidens Šens uzsit ļoti augsti Janika Zeidenberga nūju. Nūja skaisti lido un Zeidenbergs paspēj to vēl noķert rokās. Tas gan neatceļ kanādieša sodu, jo nedrīkst pretiniekam izsist nūju no rokām.
Šveices izlases sniegums uz brīdi radīja nolemtības sajūtu, tomēr pēc tam šveicieši pārņēma ripas kontroli, taču momentus izveidot neizdevās. Savukārt Zviedrija tik ļoti vairs nedevās uzbrukumā.
45:17 min. Kanādai vairākumsŠucam lieliska iespēja pēc Draizaitla filigrānas piespēles. Pēc plaukstas metiena ripa trāpa pa kanādiešu vārtsarga Pikārda ķiveri.Un pēc brīža vācieši paliek mazākumā. Volfs uzbrukumā ar elkoni iesit viņam sekojošam kanādietim. Volfam tiesnesis piespriež 2+10 minūšu sodu (sitiens galvā).
Draizaitls atdeva teicamu piespēli Erhofam, kurš met garām vārtiem. Seko kanādiešu uzbrukums un atkal Grubauers glābj. Vācu vārtsargs drīz būs atvairījis jau 40 metienus
Ļoti nepatīkams brīdis Šveices izlases spēlētājam Rafaelam Diazam, kuram ripa trāpīja pa seju.
Skiners pa labo malu izslidoja viens pret vārtiem, bet viņu pēdējā brīdī "atbruņoja".
Zviedrijas hokejisti pēdējās minūtes darbojas uzbrukuma zonā un norībināja Šveices izlases vārtu stabu. Šveicieši darbojas pasīvāk.
Kanāda - Vācija 2:0. Sācies 3. periods
43:44 min. Šveice - Zviedrija 1:3. Joels Lundkvists izdarīja tālu uzmetienu pa vārtiem, ripa no vārtsarga atlēca tieši Aleksandram Edleram uz nūjas, un viņš izmantoja lielisko iespēju palielināt savas komandas pārsvaru.
Pēc Hercoga metina pa vārtiem Šapi mēģināja ripu ievirzīt Zviedrijas "cietoksnī", bet ripa nonāca pie Henrika Lundkvista. Zviedrijas hokejistiem pagaidām uzbrukumos daudz jācīnās pie laukuma apmalēm.
Šveice - Zviedrija 1:2. Sācies 3. periods.
Ja tiešsaistes protokolā nav nekādu kļūdu, tad Ķelnes arēnā mājinieki Vācijas hokejisti tikai pēdējās sekundēs (ar metienu no laukuma centra) izdarīja savu pirmo metienu vārtu rāmī šajās 20 minūtēs! Atkārtots šī čempionāta antirekords, jo baltkrievi spēlē pret čehiem 1. periodā izdarīja vienu metienu (visā spēlē septiņus metienus).
Tiek ziņots, ka Parīzes arēnā sācis pilēt jumts. Lai arī pirms šī čempionāta arēna tika veikts kapitālremonts, tomēr jumts nav ticis galā ar Parīzes lietus gāzēm. Vietām esot redzētas peļķes, kas izveidojušās no pilošā jumta.
Kanāda - Vācija 2:0. Noslēdzies 2. periods
38:08 min. Kanāda - Vācija 2:0Matesons noturēja ripu uzbrukuma zonā, uzmeta vārtu virzeinā, bet ārtu priekšā pie atvairītās ripas pirmais bija Skiners, netraucēti iemet to vārtos
Kanāda mazākumā trijatā aizskrēja pret vienu aizsargu, bet iespēju neizmanto. Un sekoja Vācijas uzbrukums trīs pret vienu aizsargu, un arī šī iespēja paliek neizmantota. "Jautrs" hokejs pēdējās minūtēs.
Vācijai vairākumsKanāda kuriozi paliek mazākumā. Kanādieši uzvar iemetienā, seko plaukstas metiens precīzi devītniekā. Tomēr uzreiz pēc iemetiena bija tiesneša svilpe par kanādiešu kļūmi iemetienā. Tā kā tā bija jau otrā kļūme iemetienā no Kanādas puses, tad kanādieši saņem 2 minūšu sodu.
Vācijas izlase paliek bez uzbrucēja Tifelsa, kurš aiziet uz ģērbtuvēm
Šveice - Zviedrija 1:2. Noslēdzies 2. periods.Šveices izlase perioda pēdējās minūtēs darbojās ļoti aktīvi, tomēr rezultāts nemainījās.
Zviedrijas izlase atkal un atkal izlaiž pretiniekus ātros pretuzbrukumos. Holenšteins viens pats tika līdz vārtiem, bet ripa slīdēja garām. Vārtsargs Lundkvists šajā epizodē dabūja triecienu pa rokām, un viņam vajag palīdzību no komandas ārsta. Spēli turpināt vārtsargs varēs.
2. periodā nospēlētas 12 minūtes, bet Vācijai joprojām nav metienu pa vārtiem! Nospiedošs Kanādas pārsvars.
Kanādieši mazākumā atņem ripu pretinieku zonā, zibenīga piespēle Kuturjē, kurš centās trāpīt Grubaueram starp kājsargiem. Kaut kādā veidā vācu vārtsargs ripu piespiež starp kājsargiem.
33:15 min. Šveice - Zviedrija 1:2Olivers Ekmans-Larsons izdarīja lielisku piespēli Viljamam Nīlanderam, kurš izgāja pret vārtsargu. Šveiciešu aizsargs viņu kavēja, bet Nīlanders kritienā izslidināja ripu starp kājsargiem.
Rasks mēģināja atgūt vadību savai komandai, tomēr viņa metiens nebija pietiekami precīzs.
Vācija pilnā sastāvā un tagad nedaudz vairāk nekā pusotru minūti būs vairākums
27:56 min. Kanādai noraidījumsKanādieši neizpratnē, par ko noraidījums. Mičs Mariners iegāja zonā un paklupa. Nokrītot viņš trāpīja vācietim pa seju ar nūju un saņem sodu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju.
Zviedrijas izlasei vairākumā nekas neizdevās, bet pēc tā Dženoni iesaistījās spēlē, tverot metienu. Turpinājumā zviedri izlaida vēl vienu pretuzbrukumu, kurā vēlreiz šveicieši apdraudēja vārtus.
Hāss mazākumā neatlaidīgi presingoja zviedrus un tika pie laba metiena, bet mirkli pēc tam zviedri atkal bija neuzmanīgi, un vārtus apdraudēja arī Bodermans. Šveicei mazākums nav šķērslis.
26:22 min. Kanādai vairākumsVācija otro reizi spēlē paliek mazākumā. Pirmo vairākumu kanādieši izmantoja...
Ķelnes spēlē lielā tempā vairākas minūtes komandas no vieniem uz otriem vārtiem. Kanādieši mačā izdarījuši jau 20 metienus, bet spēle nav pusē.
27:32 min. Noraidījums Šveices izlasē. Reto Šapi par turēšanu sagādā savai komandai pirmo skaitlisko mazākumu.
Jau pirmajā minūtē Dušēnam bija lieliska iespēja no vārtu priekšas dubultot kanādiešu pārsvaru, bet uzmeta virsū Grubaueram. Kanāda gan izrāda cienījamu pretestību un nedomā tikai "sēdēt" aizsardzībā. Aizraujoša cīņa.
Šveicei vairākumā izdevās labi uzbrukumi, un Zviedrijas izlases vārtsargam darba netrūka. Taču Zviedrijas hokejisti aizsardzībā izturēja mazākumu.
Henriks Lundkvists mazākuma sākumā atvairīja labu metienu, bet tad ilgu laiku Šveicei neizdevās atgriezties uzbrukuma zonā. Lundkvists tika galā ar vēl pāris metieniem, un zviedri pirmās divas minūtes izturēja.
Kanāda - Vācija 1:0. Sācies 2. periods
21:04 min. Noraidījums Zviedrijas izlasēNiklass Bekstrēms saņem 2+2 minūšu sodu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju.
Šveice - Zviedrija 1:1. Sācies 2. periods
Kanāda - Vācija 1:0. Noslēdzies 1. periods
Kanādieši vārtu priekšā centās iebakstīt ripu vārtos. Grubauers pamana ripu un piespiež. Nelieli asumie pie Vācijas vārtiem, bet tiesneši izšķir hokejistus un nepiešķir sodus.
Janiks Zeidenbergs netrāpīja pa ripu vārtu priekšā. Savukārt kanādiešu uzbrukumā Hordlers ar roku nospēlē neveikli, bet ripa par laimi trāpīja Grubaueram virsū. Varēja būt kuriozi vārti.
Šveice - Zviedrija 1:1. Noslēdzies 1. periods.
17:11 min. Kanāda - Vācija 1:0Vārtu priekšā O'Reilijam ripa pārlēca pāri nūjai, bet viņš pamanījās zibenīgi ar neērto pusi atdot piespēli un Šeifele uzreiz triec ripu vārtos.https://twitter.com/shaynepasquino/status/865278312339443712
16:15 min. Kanādai vairākumsKanādiešu aizsargs Pareiko pārtvēra ripu, lauzās uz priekšu, bet Reimers viņu nogāza.
Hercogs no laukuma apmales devās uz vārtiem un centās ripu iestumt vārtos ar visu Lundkvistu. Pēc tam Zviedrija sāka griezt virpuļus uzbrukuma zonā.
Kanāda nedaudz "atvēsinājusi" Vācijas centību. Pagaidām vairāk cīņas, bet līdz ļoti labām situācijām komandas netiek
Šveicei izdevās pretuzbrukums, Hāss iegāja zonā un izdarīja spēcīgu metienu pa vārtiem.
12:53 min. Šveice - Zviedrija 1:1Ļoti neveiksmīgs moments Zviedrijai. Getans Hāss iemeta ripu uzbrukuma zonā, tā atlēca pie viņa no apmales un viņš izdarīja piespēli gar vārtiem, bet ripa no Olivera Ekmana-Larsona nūjas ieslīdēja vārtos
Šveices izlase saasināja situāciju Henrika Lundkvista vārtu priekšā, bet pieredzējušais vārtsargs spēlēja veiksmīgi. Tam sekoja Lindholma metiens pa Dženoni vārtiem.
Vācijas hokejisti ar spēka spēli cenšas tikt pie iespējām. Vairāk gan pie apmales, bet kanādieši vairāk slido un cenšas izvairīties no dueļiem pie apmales.
Šveices izlase pirmo metienu pa vārtiem izdarīja devītajā minūtē, bet tas nebija pārāk bīstams. Zviedrijas izlasei vairs neizdotas tik veiksmīgas izspēles, taču pārsvars laukumā joprojām ir Skandināvijas komandai.
Pēc metiena no zilās līnijas Žirū netraucēts vārtu priekšā pielaboja ripas lidojumu, tad vēl varēja izdarīt atkaŗtou metienu.
Uzreiz pēc tam Šveices izlases vārtsargs Dženoni glāba savu komandu no otro vārtu zaudējuma. Pēc tam spēlē īsa pauze, jo bija problēmas ar Šveices vārtiem.
Ļoti saraustīts spēles sākums Ķelnē. Ik pa laikam atskan tiesnešu svilpe, nelielas grūstīšanās.
Rufenahts izdarīja metienu, bet Hedmans ripu bloķēja, tomēr uzreiz bija moments arī pie Šveices vārtiem, kad Landeskogs neizmantoja metienu no tuvas distances.
Vācija pirmajās minūtēs aktīvi gāja uz Kanādas vārtiem. Tad Kanāda parāda savu spēku, bet metiens no vārtu priekšas trāpa pa vārtu stabu, un Grubauers to piespiež.
4:15 min. Šveice - Zviedrija 0:1. Zviedrijas izlases uzbrukums iesākās ar tālu piespēli, tad Viljams Nīlanders iegāja uzbrukuma zonā un tālāk ripu atdeva Oskaram Lindbergam, kura metiens trāpīja pa aizsarga slidu. Ripa tālāk nonāca pie Niklasa Bekstrēma, un viņš meta tukšajā stūrī.  https://twitter.com/ianoland/status/865272584044236800
Nīlanders izdarīja bīstamu metienu pa vārtiem, radot pirmo momentu spēlē. Tad šveicieši devās pretuzbrukumā, bet neviens neuztvēra piespēli gar vārtiem. Mača pirmās minūtes aizritējušas augstā tempā.
Kanāda - Vācija. Spēle sākusies
Šveice - Zviedrija 0:0. Spēle sākusies
Kanādas un Vācijas izlašu sastāvs ceturtdaļfināla spēlei:
Šveices un Zviedrijas izlašu sastāvs ceturtdaļfināla spēlei:
Ceturtdaļfināla izspēle turpināsies ar Zviedrijas un Šveices dueli Parīzē, bet Ķelnē sacentīsies Vācijas un Kanādas izlases. Abu spēļu sākums pulksten 21:15.
Krievija - Čehija 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)Vārtu guvēji: Dmitrijs Orlovs (8:45 min.), Ņikita Kučerovs (13:36 min., vair.), Artēmijs Panarins (53:55 min.) - -Metieni pa vārtiem: 24 (8+6+10) - 26 (13+9+4)
ASV - Somija 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)Vārtu guvēji: - - Miko Rantanens (21:01 min., vairākumā), Jonass Kempainens (46:49 min.)Metieni pa vārtiem: 26 (8+6+12) - 20 (6+9+5)
ASV - Somija 0:2. Spēle noslēgusies
ASV izspēlēja uz vārtu priekšu, bet Sateri atvairīja metienu no tuvas distances.
Krievijas izlase vakar ar problēmām atceļoja uz Parīzi, bet tagad atkal ceļos atpakaļ uz Ķelni, kur sestdien risināsies pusfināla spēles.
Krievija - Čehija 3:0. Spēle noslēgusiesKrievija pēdējās minūtēs īsti neļāva čehiem kaut ko izveidot un droši nosargāja "sauso" uzvaru.
58:46 min. Noraidījums Somijas izlasē.ASV izlase turpināja spēlēt bez vārtsarga, izdarot spiedienu uz somu vārtiem. Tad Ohtamā par pretinieka turēšanu saņem sodu.
58:08 min. Noraidījums ASV izlasē. Džeks Eikels būtībā atņem cerības ASV šajā mačā. Viņš nospēlēja ar bīstami augstu paceltu nūju.
ASV maina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču amerikāņi saspēlējas ļoti pavirši. Līdz ar to uzbrukuma zonā neizdodas tikt.
Sateri spēles izskaņā jāiesaistās spēlē, atvairot sarežģītus metienus pa vārtiem. Teicama iespēja pēc vārtsarga atsistās ripas bija Larkinam, bet viņš nedabūja ripu pāri kājsargam.
Sateri atvairīja ļoti sarežģītu Eikela metienu no tuvas distances. Vārtsargam pēc šī momenta bija vajadzīga kakla aizsarga nomaiņa.
53:55 min. Krievija - Čehija 3:0Čehi metās uzbrukumā, bet nekas nesanāk. Toties Krievija aizskrien pretuzbrukumā un Panarins pārspēj Francuzu.
ASV hokejisti izskatās apjukuši, jo visi viņu centieni gūt vārtus tiek apturēti. Somijas izlase cenšas pieturēt ripu uzbrukuma zonā, taču darbības notiek pie bortiem.
Krievijai izgājiens viens pret vārtsargu, bet Panarins aizmet garām vārtiem. Tada Dadonovs viens pats vārtu priekšā, bet arī viņš nepaŗspēj Francuzu.
Krievija pilnā sastāvā. Čehi vairākumā vismaz izdarīja trīs metienus, kas bija pirmie šajā periodā, bet nekā bīstama.
Somijas izlasei arī šoreiz vairākumā spēle nevedās, un vārtu gūšanas momentu nebija
47:55 min. Čehijai vairākumsČehijas hokejisti nepilnās astoņās minūtēs nav izdarījuši nevienu metienu. Tagad labas iespējas uzbrukumiem, jo Krievijai noraidījums
48:36 min. Noraidījums ASV izlasē.Amerikāņi sajutuši zaudējuma smaku, sāka spēlēt ļoti aktīvi, līdz Hejss muļķīgi pārkāpa noteikumus un atstāja savu komandu mazākumā.
Krievijas ilglaicīgs uzbrukums, čehi piespiedušies saviem vārtiem, Andronovs saņem piespēli, bet neizkanto savu iespēju.
Krievijai lielisks vairākums, vairāki bīstami metieni. Čehija ar grūtībām nosargā savus vārtus.
43:29 min. Krievijai vairākumsKrievijai divi bīstami uzbrukumi, bet glābj aizsargi un Francuzs. Tad seko čehu ilglaicīgs uzbrukums, ko aptur Vorāčeka spēle ar augsti paceltu nūju uzbrukuma zonā.
46:49 min. ASV - Somija 0:2Somijas izlase pārtvēra ripu, laukuma viduszonā ASV spēlētājs paklupa un somiem izdevās pretuzbrukums divi pret vienu. Juhamati Altonens piespēlēja Jonasam Kempainenam, kurš viegli meta tukšajos vārtos.
Nelsons mazākumā pretuzbrukumā izdarīja metienu, savukārt somiem neveicās ar uzbrukuma izspēlēm
42:17 min. Noraidījums ASV izlasē. Pēc kārtējā ASV uzbrukuma Aho prettriecienā centās pārsteigt Hovardu ar metienu no neērtās nūjas puses. Uzreiz pēc tam otrā laukuma pusē Hejs aiz vārtiem pārkāpa noteikumus.
Krievija - Čehija 2:0. Sācies 3. periods
ASV divreiz no labām pozīcijām meta garām. Aktīvi periodu iesāka Eikels, tomēr Girgensona komandas biedrs "Sabres" komandā joprojām netiek pie "gola".
ASV - Somija 0:1. Sācies 3. periods.
Krievija - Čehija 2:0. Noslēdzies 2. periods
ASV - Somija 0:1. Noslēdzies 2. periods.
Somijas izlase mazākumā aizskrēja pretuzbrukumā divi pret vienu, un Aho piespēlēja Filpulam, taču viņa metienu tvēra Hovards.
2. perioda izskaņā Parīzes spēlē pārsvars čehiem, bet Krievijas aizsardzība ļoti laba un teicami spēlē Vasiļevskis, neitralizējot visus pretinieku centienus.
37:55 min. Noraidījums Somijas izlasē.Pilstrēms uzbrukuma zonā paklupināja Trubu, sagādājot savai komandai pirmo mazākumu spēlē.
Spēlējot vienādos sastāvos, pārsvars laukumā ir ASV izlasei, un viņi apņēmīgi cīnās, lai izlīdzinātu rezultātu. Somu hokejisti aizsardzībā darbojas pārliecinoši.
Hanzls teicami izlavierēja starp aizsargiem, tika līdz metienam, bet Vasiļevskis kaut kā padusē tver ripu. Metiens bija vārtsargam neērts, bet Vasiļevskis tomēr pamanās glābt Krieviju. Teicams seivs!
Čehijai diezgan pabāls vairākums, momentus īsti neizdodas izveidot. Krievija pilnā sastāvā
28:53 min. Čehijai vairākumsKomandas ļoti daudz slido no vieniem uz otriem vārtiem. Lai gan šajā periodā nevienai no komandām nav izteikta pārsvara, laukumā izskatās, ka Krievija droši kontrolē cīņas gaitu. Perioda vidū Čehijai rodas iespēja pēc kārtējā Krievijas pārkāpuma.
Somijas izlasei vairākums iesākās neveiksmīgi, bet otro minūti somi bīstami kombinējās un radīja vismaz divus bīstamus momentus pie amerikāņu vārtiem.
28:39 min. Noraidījums ASV izlasēAndrers Lī vēlreiz pārkāpa noteikumus, un aizturētā soda laikā Somijas izlase ilgi uzbruka, un ripu vārtos gandrīz ievirzīja Sebastjans Aho.
Amerikāņi izveidoja lielisku iespēju, kad Gudro pēc māņkustībām izdarīja metienu pa vārtiem, un pie vārtiem Bjurgstads aktīvi centās dabūt ripu garām Sateri.
Krievijas izlasei teicama saspēle un bīstams metiens, bet Francuzs paspēj pārvietoties vārtos un tver ripu.
ASV hokejisti pēc gūtajiem vārtiem metas prettriecienā, kur vairākas reizes apdraudēja somu vārtus pēc izspēlētām kombinācijām.
Krievija - Čehija 2:0. Sācies 2. periods
21:01 min. ASV - Somija 0:1Puljujarvi izdarīja metienu no iemetiena punkta, bet Hovards pārliecinoši tvēra. Pēc tam somi uzvarēja iemetienā, un Miko Rantanens palika pilnīgi viens vārtu priekšā, kur izdarīja divus metienus, ar otro mēģinājumu dabūjot ripu vārtos.
20:26 min. Noraidījums ASV izlasē.Anders Lī aizsardzības zonā klupināja Savinainenu, sagādājot savai komandai otro mazākumu šajā mačā.
ASV - Somija 0:0. Sācies 2. periods.
Krievija - Čehija 2:0. Noslēdzies 1. periods
Krievija ar grūtībām nosargā divu vārtu pārsvaru mazākumā. Šoreiz čehiem labs vairākums.
Pēc Vorāčeka metiena ripa trāpa pa vārtu stabu.
17:05 min. Čehijai vairākumsVēl viens noraidījums 1. periodā (kopā jau piektais). Krieviju amzākumā atstāj Barabanovs
ASV - Somija 0:0. Noslēdzies 1. periods.
Somijas izlase izdarīja lielu spiedienu uz ASV vārtiem. Amerikāņi piespiedās ļoti tuvu saviem vārtiem, taču somi centās izspēlēt līdz tukšiem vārtiem, kas tā arī neizdevās .
13:36 min. Krievija - Čehija 2:0Kuzņecovs apslido vārtus, atdod ripu Kučerovam, kurš ar plaukstas metienu panāk 2:0. Fantastiski precīzs metiens virs vārtsarga pleca un zem vārtu pārliktņa tuvējā stūrī.https://twitter.com/A_Kalnins/status/865216291052892160
16:27 min. Noraidījums ASV izlasē. Smalcs atstāj mazākumā ASV izlasi par turēšanu ar nūju.
12:44 min. Krievijai vairākumsJeržābeks aptur krievu hokejistu, kurš bija bez ripas.
ASV hokejisti ar ripu sāk darboties vairāk nekā somi, un tas viņiem rada vairāk iespējas uzbrukumos. Savukārt Juhamati Altonens pārtvēra ripu un izgāja pret vārtsargu, taču Hovards neuzķērās uz viņa māņkustībām un tvēra ripu.
Sobotkas plaukstas metiens ļoti labā pozīcijā ir garām vārtiem. Krievijas hokejisti pārtver ripu, bet izgājienā divi pret vienu aizsargu krievi neizmanto izcilu iespēju panākt 2:0.Krievija pilnā sastāvā, un šajās divās minūtēs labākā iespēja bija tieši Krievijai
Lieliskas vārtu gūšanas iespējas abām komandām. Amerikāņu vārtsargs Hovards atvairīja Kempainena metienu, bet pēc tam moments bija Nelsonam.
9:39 min. Čehijai vairākumsKrievijas uzbrukuma laikā Gusevs kavēja čehu hokejistu un nopelna noraidījumu
8:45 min. Krievija - Čehija 1:0Krievija pēc vairākuma turpināja uzbrukumu, Orlovs labi pieslēdzās uzbrukumam un pēc mazas pauzes ar plaukstas metienu gūst vārtushttps://twitter.com/aj_ranger/status/865214873864720384
Uzreiz pēc tam Truba izveidoja momentu pie Somijas vārtiem, bet Sateri vārtos darbojās droši. Spēle temps pēdējās epizodēs kļuvis straujāks, un komandas darbojas abos laukuma galos.
Skaitliskā vairākuma beigš Kuzņecovs iedeva lielisku piespēli Plotņikovam, čehu vārtsargam Francuzam ripa izlidoja starp padusi, bet čehi aizsargi no līnijas ripu aizsita prom.
6:32 min. Krievijai vairākumsPastrņaks atstāj čehus mazākumā. Tas ir ļoti bīstami, jo Krievija šajā turnīrā realizē vairāk nekā 50% vairākuma, kas ir neticami labs rādītājs.
Somija uzvarēja iemetienā uzbrukuma zonā, tad aizsargs Hietanens izdarīja uzmetienu un pēc rikošeta ripa trāpīja pa vārtu stabu.
Krievijas izlase izskatās nedaudz apjukusi aizsardzībā, čehi pārsteiguši pretiniekus un ar pirmajām minūtēm mērķtiecīgi metušies uz vārtiem. Veiksmes trūkums un Vasiļevskis pagaidām liedz čehiem būt vadībā.
Lī saņēma piespēli vārtu priekšā no Eikela,  bet viņa metienu atvairīja vārtsargs Sateri. Vēlāk Rantanens bija Somijas uzbrukuma smailē. Komandas turpina spēlēt izlūkojošu hokeju.
Krievija pilnā sastāvā
Krievijas hokejistam Namestņikovam ripa trāpa potītes rajonā un viņš saļimst uz ledus. Ripa pēc mirkļa izlidoja ārpus laukuma, kas glāba Krieviju, kas bija palikusi ar trīs spēlējošiem hokejistiem un savainoto Namestņikovu
Piecu minūšu laikā nevienai no komandām nav izdevies izveidot labu vārtu gūšanas iespēju. Līdz šim vārtsargi pārliecinoši tikuši galā ar uzmetieniem.
2:38 min. Čehijai vairākumsVasiļevskis vēlreiz glābj Krieviju. Spēles turpinājumā trešajā minūtē Znaroka vadītā komanda paliek mazākumā, Andronovs aizķer čehu hokejistu un par bloķēšanu saņem sodu.
ASV izlasei spēles sākums izdevies nedaudz aktīvāks, izdarot pāris metienus vārtu virzienā, bet Savinainens apdraudēja amerikāņu vārtus.
Čehija negaidīti aktīvi sākusi spēli, Vasiļevskis jau aptur divus bīstamus čehu metienus.
ASV - Somija. Spēle sākusies.
Krievija - Čehija. Spēle sākusies
Krievijas un Čehijas hokeja izlašu sastāvs uz ceturtdaļfināla spēli:
Krievijas hokeja izlase A grupā palika otrā aiz ASV un ceturtdaļfinālā tiksies ar A grupas trešo komandu, Čehiju.
ASV un Somijas izlašu sastāvs uz ceturtdaļfināla spēli:
ASV hokeja izlase ceturtdaļfinālā iekļuva kā A grupas līdere, pretiniekos saņemot Somiju, kura ieņēma ceturto vietu B grupā.
Tikmēr trešdien kā varoņi un čempioni mājās tika sagaidīti Latvijas izlases spēlētāji un treneri:http://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/video-ka-no-pasaules-cempionata-sagaidija-latvijas-hokeja-izlasi.d?id=48851575
Savukārt Čehijas izlase, kas savas grupas spēles aizvadīja Parīzē, pie šiem apstākļiem varētu būt labāk pielāgojusies un sola dot kārtīgu pretsparu pretiniekiem:http://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/haseks-krievi-bija-loti-parliecinati-par-sevi-bet-amerikaniem-izdevas-vinus-apturet.d?id=48854867
Arī pēc ierašanās Parīzē nekas labs Krievijas izlasi nesagaidīja. Ja Ķelnē komandas sūdzējās par ledus kvalitāti, tad Parīzē viss izrādījās vēl sliktāk:http://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/vitolins-parizes-arena-ripa-praktiski-neslid.d?id=48853477
Kā ziņojām, pēc Vācijas uzvaras pār Latviju A grupas kopvērtējums lēma, ka Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai Krievijas izlasei tomēr ir jāpārbrauc uz Parīzi, un šis brauciens nesākās veiksmīgi:http://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/znaroka-vaditajai-krievijas-hokeja-izlasei-problemas-ar-noklusanu-parize.d?id=48850645
Ķelnē ceturtdaļfināla spēles aizvadīs ASV un Somija, bet vakara spēlē - Kanāda un Vācija. Parīzē spēkosies Krievija ar Čehiju un vakarā Šveice ar Zviedriju.
Sveicināti portāla "Delfi" teksta tiešraidē no 2017. gada pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla cīņām!