Par pirmajiem 2016. gada pasaules hokeja čempionāta finālistiem sestdien, 21. maijā, kļuva Somijas izlase, kas pusfinālā Maskavā ar rezultātu 3:1 (0:1, 3:0, 0:0) pārspēja turnīra mājinieci Krieviju.

Somijas hokejisti pasaules čempionātu turpina bez zaudējumiem, jo visās spēlēs tā izcīnījusi tikai uzvaras.

Jau mača trešajā minūtē Krievijas izlasi vadībā izvirzīja vadībā Sergejs Širokovs, bet otrajā periodā Somijas izlase guva trīs vārtus – divas reizes vairākumā precīzs bija Sebastjans Aho, bet reizi – Jusi Jokinens.

Finālā Somijas izlases pretinieki būs ASV un Kanādas pāra uzvarētāji.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.

$duelID=385;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>