Zviedrijas hokeja izlase pasaules čempionāta B grupas otrās kārtas spēlē sestdien ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) uzvarēja Čehijas valstsvienību.

Jau spēles trešajā minūtē pēc Johana Francena metiena vadībā izvirzījās Zviedrijas izlase, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē Niklass Kronvals rezultāta pārsvaru dubultoja. Tomēr trešā perioda ceturtajā minūtē Jakubam Petružalekam izdevās Čehijas izlases deficītu samazināt līdz vieniem vārtiem, taču Džoels Lundkvists pielaboja Niklasa Pērsona metienu, atjaunojot zviedriem trīs vārtu pārsvaru. Spēles izskaņā Pērsons ripu raidīja tukšos vārtos, palīdzot Zviedrijai svinēt diezgan pārliecinošu uzvaru.

Abas šīs komandas spēlē B jeb Stokholmas grupā, kurā ir arī Latvija. Vēl šajā grupā ir Krievija, Vācija, Itālija, Norvēģija un Dānija.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='zviedrija'; $t2='cehija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>