Pasaules hokeja čempionātā Helsinku grupā svētdien soli tuvāk ceturtdaļfinālam spēra Slovākijas izlase, kas ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pieveica Šveici.

Vienīgos vārtus mača 19.minūtē guva Tomašs Tatars. Slovāki piespieda šveiciešus kļūdīties savā zonā, sekoja zibenīga piespēle vārtu priekšā, kur Tatars nekļūdījās un guva vārtus.

Slovākijas izlase ar uzvaru spērusi platu soli pretī iekļūšanai ceturtdaļfinālā, bet Šveice atvadījās no cerībām uz vietu labāko astotniekā. Slovākijas izlasei šobrīd ir 12 punkti un ceturtā vieta Helsinku grupā, bet slovākiem kāju priekšā var aizlikt vēl tikai Francija. Lai francūži iekļūt ceturtdaļfinālā, viņiem pēdējās divās spēlēs pamatlaikā jāuzvar Baltkrievija un tieši Slovākija.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='slovakija'; $t2='sveice'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>