2014.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Slovākijas valstsvienība, kas A grupas mačā ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pārspēja Itālijas izlasi.

Slovākija šajā mačā pa pretinieku vārtiem izdarīja 53 metienus, kamēr itāļi atbildēja ar 20 raidījumiem.

Mareks Daloga 11.minūtē izvirzīja vadībā slovākus, bet 24.minūtē pēc Mareka Viedenska gūtajiem vārtiem rezultāts kļuva 2:0. Tomašs Tatars otrā periodā turpinājumā palielināja savas komandas pārsvaru, bet pusotru minūti pirms perioda beigām Aleksandrs Egers guva pirmos vārtus itāļiem.

Trešajā trešdaļā slovāki atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, kad Mihels Mikliks guva vārtus, bet vēlāk Tatars nerealizēja piešķirto soda metienu. Mača tālākajā gaitā rezultāts vairs nemainījās.

$d_id=86; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>