Somijas hokeja izlase, kas pasaules čempionātu Prāgā iesāka ar negaidīti pārliecinošu zaudējumu 1:5, ceturtden Ostravā izcīnīja jau trešo "sauso" uzvaru pēc kārtas.

Savā ceturtajā mačā somi bez lielām problēmām ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) pieveica Slovēniju, kas spēlē izdarīja tikai 13 metienus. Somi mačā izdarīja 33 metienus. Somija tādējādi vēl vairāk saasinājusi B grupā cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, savukārt slovēņi joprojām ir "galvenie favorīti" uz pēdējo vietu un izkrišanu no augstākās divīzijas.

Pirmajā periodā 41 sekundes laikā Leo Komarovs un Petri Kontiola ātri panāca somiem 2:0, bet otrajā periodā ar vārtu guvumiem izcēlās Aleksandrs Barkovs un Jonass Kempainens.

$d_id=63; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>