Pasaules hokeja čempionātā trešajā spēlē beidzot pie pirmās uzvaras tika viena no favorītēm Somijas hokeja izlase, kas ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) pieveica Vāciju.

Somija pirmajās divās spēlēs piekāpās Latvijai un Krievijai, un tikai pār Vāciju guva pirmo uzvaru. Savukārt Vācija pēc uzvarām pār Kazahstānu un Latviju piedzīvoja pirmo zaudējumu.

Somi uzvaru sev nodrošināja jau pirmajās divās trešdaļās, kad guva pa diviem vārtiem katrā. Pirmajā trešdaļā Petri Kontiola un Jarko Imonens panāca 2:0, bet otrā perioda vidū pusminūtes laikā Oli Palola un Leo Komarovs palielināja pārsvaru līdz 4:0.

Somijas vārtsargs Peka Rinne mačā atvairīja visus 20 metienus, bet vācu vārtsargs Robs Zeps tika galā ar 25 metieniem.

$d_id=46; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>