Somijas hokeja izlase, kas pasaules čempionāta pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu, pirmdien guva otro "sauso" uzvaru pēc kārtas.

Pasaules vicečempioni somi savā trešajā spēlē Ostravā ar 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sagrāva Norvēģijas valstsvienību, kurai tas bija trešais zaudējums trīs spēlēs.

Somi izšķirošo pārsvaru ieguva otrajā periodā, kad pēc norvēģu daudziem noraidījumiem vairākas minūtes spēlēja pieci pret trijiem. Šajā periodā divreiz izcēlās Jonass Kempainens, no 1:0 panākot 3:0. Pirmos vārtus somiem pirmajā periodā vairākumā guva Esa Lindels, bet pēdējā trešdaļā vēl izcēlās Jirko Jokipaka un Jusi Jokinens, kuri abi izmantoja iespējas pēc norvēģu kļūdām vidējā zonā.

$d_id=37; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>