Pasaules vicečempioni šveicieši trešdien izcīnīja savu pirmo uzvaru šāgada pasaules čempionātā, B grupas ceturtajā spēlē ar 3:2 pārspējot Vāciju.

Spēle sākās ar noraidījumu Šveices izlasē, taču šo mazākumu šveicieši izturēja. Perioda vidū divas soda minūtes jau nopelnīja Vācijas izlases uzbrucējs Janniks Zeidenbergs, un šveicieši viena spēlētāja pārsvaru izmantoja, izvirzoties vadībā - Robu Cepu pārspēja Damjens Brunners.

Taču pēc minūtes un 40 sekundēm rezultāts atkal bija līdzīgs - Reto Berru Šveices izlases vārtos pārspēja Vācijas izlases rezultatīvākais uzbrucējs Tomass Openheimers.

Mača otrajā periodā četru minūšu laikā Šveices izlase panāca divu vārtu pārsvaru, taču trešdaļas vidū Openheimers guva savus otros vārtus, atkal samazinot šveiciešu pārsvaru līdz vieniem vārtiem.

Trešajā trešdaļā abas komandas turpināja aktīvu, uzbrukumiem bagātu spēli, taču neviens no vārtsargiem netika pārspēts un Šveice svinēja savu pirmo uzvaru šāgada čempionātā.

Atgādinām, ka pirmajās trijās spēlēs šveicieši piedzīvoja zaudējumus, bet Vācijas izlasei izcīnīja divas uzvaras un vienā mačā cieta zaudējumu.

$d_id=52; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>