Šveices hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta A apakšgrupā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) noraidījumiem bagātā spēlē pieveica Francijas valstsvienību.

Francijas izlase šajā spēlē nopelnīja 63 soda minūtes, diviem hokejistiem saņemot noraidījumus līdz mača beigām.

Spēles 16.minūtē Saša Treijē ar elkoni iesita pretiniekam pa seju, par to saņemot 5+20 minūšu noraidījumu. Pusminūti vēlāk Deniss Holenšteins vairākumā ar metienu kritienā izvirzīja vadībā Šveici. Uzreiz pēc tam Antuāns Rusēls par nesportisku uzvedību tika noraidīts līdz spēles beigām, izpelnoties disciplinārsodu 10+20 minūtes.

Otrās trešdaļas sākumā Romāns Josī ar individuālo meistarību panāca divu vārtu pārsvaru Šveices valstsvienībai, bet trešdaļas turpinājumā abām komandām bija iespējas vairākumos, taču rezultāts nemainījās.

49.minūtē Damjēns Ro pēc cīņas vārtu priekšā beidzot "atslēdza" Šveices vārtsargs Reto Beras vārtus. Līdz ar to cīņa kļuva aizraujošāka, tomēr francūžiem atspēlēties neizdevās. Reto Suri pēdējā minūtē raidīja ripu tukšos vārtos.

$d_id=31; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>