Šveices hokeja izlase pasaules čempionāta A grupas pirmās kārtas spēlē sestdien ar rezultātu 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) pārliecinoši uzvarēja Kazahstānas valstsvienību.

Šveices izlase līdz mača 12.minūtei bija izvirzījušies vadībā ar 2:0, kad ar vārtu guvumiem izcēlās Ivo Rutemans un Marks Streits, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Romāns Savčenko vienus vārtus Kazahstānai atguva. Tomēr otrā perioda turpinājumā Streits, Rutemans un Felisjēns du Boiss Šveices vienības labā guva trīs bezatbildes vārtus.

Pēdējo 20.minūšu sākumā Kazahstāna veica vārtsarga maiņu, un Vitālija Koļesņika vietā vārtos stājās Aleksejs Ivanovs. Tas kazahiem palīdzēja pēdējā trešdaļā vairs neielaist vārtus, bet nepalīdzēja samazināt rezultāta pārsvaru.

Abas komandas spēlē A grupā, kur vēl spēkosies ar ASV, Kanādas, Slovākijas, Francijas, Somijas un Baltkrievijas vienībām.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='sveice'; $t2='kazahstana'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>