Piektdien Slovākijas hokeja izlase, kas pasaules čempionātā A apakšgrupā mērosies spēkiem ar Latvijas izlasi, pieveica Norvēģijas valstsvienību. Savukārt Šveices izlase apspēlēja vēl vienu Latvijas pretinieci – Dāniju.

Slovākija pieveica Norvēģiju ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 1:1). Pirmos vārtus slovāks Lukašs Čingels guva, spēlējot mazākumā. Bet 24 sekundes pirms pirmā perioda beigām vairākumu izmantoja Mišels Mikliks.

Otrajā periodā vienīgos vārtus guva norvēģis Patriks Toresens.

Savukārt trešajā periodā vairākumu izmantoja Norvēģijas izlases spēlētājs Kens Andre Olimbs, izlīdzinot spēles rezultātu. Taču piecas minūtes pirms spēles beigām slovāks Martins Bakošs guva vārtus, nokārtojot savas valstsvienības uzvaru mačā.

Latvija pasaules čempionātā spēli ar Slovākiju aizvadīs 7. maijā.

Tikmēr Dānija, ar kuru Latvija spēli čempionāta aizvadīs 6. maijā, piektdien ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Šveices valstsvienībai.

Abus vārtus Šveices labā guva spēlētājs Hāss Gaitans. Otros no tiem viņš guva astoņas sekundes pirms spēles beigām, kad Dānijas izlase vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju.

Pasaules čempionātā Ķelnē A apakšgrupā Latvija tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju.