Pasaules hokeja čempionātā ceturtdien Zviedrijas izlase ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) līdzīgā A apakšgrupas spēlē pārspēja Vācijas valstsvienību, kura piektdien spēkosies ar Latvijas komandu.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, tomēr pirmā perioda vidū pēc spēka paņēmiena ieplaisāja laukuma aizsargstikls, un maču uz 15 minūtēm nācās pārtraukt. Kad komandas atgriezās laukumā, Zviedrijas izlase pusotras minūtes laikā guva divus vārtus. Vispirms izcēlās Oskars Mellers, bet pēcāk Joakims Lindstrēms.

Vācijas izlase 16.minūtē vienus vārtus atguva, Markusam Kinkam veiksmīgi nocīnoties vārtu priekšā, bet otrā perioda vidū izgājienu pret vārtsargu realizēja Nikolass Krāmers, izlīdzinot rezultātu 2:2.

Noslēdzošo periodu Zviedrija sāka apņēmīgi un 43.minūtē tai izdevās atgūt vadību, kad Jons Klingbergs vārtu priekšā mainīja ripas lidojuma virzienu, iedabūjot to vārtos. Sešas minūtes vēlāk Mellers izcēlās ar individuālo meistarību, panākot rezultātu 4:2. Vācijas izlasei pēc diviem nerealizētiem vairākumiem izdevās gūt trešos vārtus - Matiass Plahta izdarīja precīzu metienu no distances. Vāciešiem mača noslēgumā bija izdevības izlīdzināt rezultātu, taču tās palika neizmantotas.

$d_id=63; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>