Pasaules hokeja čempionāta mačā sestdien Vācijas izlase rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) sīvā cīņā pārspēja Dānijas vienību.

Jau no spēles pirmajām minūtēm laukumā ritēja līdzīga spēkošanās, bet pirmie vārti tika gūti otrā perioda pašā sākumā, kad Mortens Grīns izvirzīja vadībā Dānijas vienību. Turpinājumā komandas neizmantoja vairākas labas iespējas, taču divas minūtes pirms trešdaļas beigām Tomass Greilingers panāca neizšķirtu rezultātu 1:1.

Trešais periods iesākās līdzīgā cīņā, vienībām apmainoties ar vairākiem uzbrukumiem, bet trešdaļas devītajā minūtē Filips Gogula izvirzīja vadībā Vāciju. Atlikušajā laikā spēles iniciatīvu pārņēma Dānija, taču tā nespēja vismaz izlīdzināt rezultātu.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='francija'; $t2='sveice'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>