Turpinot gatavošanos pasaules čempionātam, Oļega Znaroka vadītā Krievijas hokeja izlase svētdien pārbaudes spēlē "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros mājās ar 4:1 pieveica Norvēģijas valstsvienību.

Abas šīs izlases ir Latvijas pretiniece 2016. gada pasaules čempionātā, kas maijā risināsies Krievijā.

Jau spēles trešajā minūtē Tomass Valkve Olsens guva norvēģiem pirmos vārtus, taču atlikušajā laikā viesi tā arī nespēja apbēdināt pasaules čempionāta rīkotājus. Otrajā periodā astoņu minūšu laikā Vladislavs Kartajevs, Sergejs Šumakovs un Jaroslavs Diblenko panāca 3:1 Krievijas labā, bet pēdējā trešdaļā ceturtos vārtus Krievijai guva Artjoms Lukojanovs.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē piektdien Krievija guva uzvaru tikai pagarinājumā ar 2:1.

2016. gada pasaules čempionātā, kas Maskavā un Sanbktpēterburga sāksies 6. maijā, Latvijas, Krievijas un Norvēģijas izlašu pretinieces apakšgrupā būs vēl Zviedrija, Čehija, Šveice, Dānija un Kazahstāna.