2015.gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Zviedrija izlase pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 6:5 (2:1, 1:0, 2:4, 0:0, 1:0) pārspēja turnīra mājinieci Čehiju.

Zviedrijas izlase spēles sākumā apklusināja Čehijas līdzjutējus, septiņu minūšu laikā gūstot divus vārtus. Vispirms precīzi meta Joels Lundkvkists, bet pēcāk Stafans Kronvals rezultāta pārsvaru dubultoja. 14.minūtē iespēja vairākumā bija arī Čehijai, un vārtu priekšā Jakuba Nakladala metienu pielaboja Jaromirs Jāgrs.

Otrajā trešdaļā Viktors Rasks skaisti nospēlēja vārtu priekšā un atjaunoja zviedriem divu vārtu pārsvaru, bet noslēdzošajā periodā Tomašam Hertlam vairākumā pēc cīņas vārtu priekšā izdevās panākt rezultātu 2:3. Tomēr Zviedrija minūti vēlāk atkal atjaunoja drošāku pārsvaru, kad precīzi meta Joakims Lindstrēms.

Tomēr Čehija rokas nenolaida un sāka savu atspēlēšanos. Pēc Dominika Simona un Romāna Červenkas "goliem" rezultāts kļuva 4:4, bet Martins Zatovičs 57.minūtē pirmo reizi izvirzīja vadībā čehus. Tomēr pēdējā minūtē vairākumā Zviedrija atkal izlīdzināja rezultātu, Matiasam Sjogrenam gūstot vārtus.

Sekoja pagarinājums, taču tajā vārti netika gūti. Pēcspēles metienos Zviedrijai uzvaras "bullīti" realizēja aizsargs Olivers Ekmans- Larsons.

$d_id=5; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>