Pasaules hokeja čempionāta pirmās kārtas spēlē piektdien Zviedrijas izlase ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) uzvarēja Norvēģijas valstsvienību.

Spēles pirmie vārti tika gūti pirmās trešdaļas 17.minūtē, kad ripu vārtos raidīja Zviedrijas spēlētājs Jākobs Silfveberjs, bet otrā perioda pašā sākumā Madss Hansens rezultātu izlīdzināja. Cīņas turpinājumā pārsvars pārliecinoši piederēja Zviedrijas hokejistiem, kuri šo pārsvaru pārvēta divos vārtu guvumos – 23.minūtē precīzs bija Markuss Krīgers, bet 44.minūtē – Luī Ēriksons.

Abas šīs komandas spēlē Stokholmas grupā, kurā ir arī Latvija. Vēl šajā grupā ir Krievija, Vācija, Itālija, Čehija un Dānija.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1=zviedrija; $t2='norvegija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>