Par 25. "Lattelecom" Rīgas maratona uzvarētājiem pusmaratona distancē svētdien kļuva Latvijas labākā garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka un Jānis Girgensons.

Vīru konkurencē 21 kilometru garo distanci Girgensons veica stundā, sešās minūtēs un 20,630 sekundēs. Otro vietu, atpaliekot par vairāk nekā trīs minūtēm, izcīnīja baltkrievs Andrejs Hrečnijs (1:09:24,880), bet trešais bija Krievijas sportists Jurijs Vinogradovs (1:11:19;630).

Tikmēr dāmām Prokopčuka triumfēja ceturto gadu pēc kārtas, savām konkurentēm nedodot nekādas cerības. Prokopčukas laiks bija viena stunda, 13 minūtes un 24,880 sekundes. Otro vietu izcīnīja lietuviete Rasa Drazdauskaite (1:16:31,890), bet trešā bija cita Latvijas skrējēja Karīna Helmane (1:24:14,390).