Latvijas sprintere Gunta Latiševa-Čudare piektdien izcīnīja piekto vietu 400 metru sprinta Januša Kusociņska memoriālajās vieglatlētikas sacensībās Polijā.

Latiševa-Čudare savu skrējienu veica 51,87 sekundēs, bet pirmajā vietā sacensības noslēdza poliete Justīne Sventija-Ersetiča, kura finišēja pēc 51,11 sekundēm.

Tikmēr Latvijas vadošais kārtslēcējs Mareks Ārents izcīnīja septīto vietu kārtslēkšanas sacensībās.

Ārents sacensības sāka ar 5,21 metru augstuma pārvarēšanu, bet vēlāk tika galā arī ar 5,36 metriem. Trešajā mēģinājumā Ārents latiņu pacēla līdz 5,51 metru atzīmei, taču šo augstumu Latvijas sportists nepārvarēja.

Sacensību uzvarētājs Reno Lavilenjē no Francijas bija vienīgais no dalībniekiem, kurš pārvarēja 5,81 metru augstumu, ar ko viņam pietika uzvarai. Savukārt otrajā vietā esošais polis Pavels Vojcehovskis pēc 5,81 metru nepārvarēšanas pārgāja uz 5,86 metriem, taču viņam to neizdevās pārlēkt.

Sacensības negaisa dēļ kavējās un disciplīnas netika aizvadītas paredzētajos laikos.