"Rietumu – Delfin" šosejas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs svētdien izcīnīja 16. vietu UCI kategorijas viendienas velobraucienā "Memorial Andrzeja Trochanowskiego". "Estonian cup" 1. posmā tikmēr nepārspēts palika Dmitrijs Sorokins, kamēr Jāņa Baukša piemiņas sacensību kritērija braucienā "Rietumu – Delfin" komandai dubultuzvaru sagādāja Aleksandrs Rubļevskis un Andris Lukjanovs.

Ražīgu nedēļas nogali šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās aizvadījuši "Rietumu – Delfin" komandas riteņbraucēji. Vienības sportisti startēja UCI kategorijas velobraucienā Polijā, kā arī vietējā mēroga sacensībās Latvijā un Igaunijā.

"Memorial Andrzeja Trochanowskiego" velobraucienā, kam piešķirta UCI 1.2 kategorija, sportistiem bija jāveic 168 kilometru gara distance. Uzvaru spraigā cīņā svinēja Čehijas braucējs Alois Kankovskis no "Whirpool Author" komandas. No "Rietumu – Delfin" sportistiem visaugstāk finišēja Māris Bogdanovičs. Dobelnieks ieņēma 16. vietu. 19. pozīcijā finišēja Andris Vosekalns. Uzvarētājam zaudējot 41 sekundi, 36. palika Deins Kaņepējs. 51. vietā ierindojās Armands Bēcis (+00:01:07), bet Emīlam Liepiņam 59. pozīcija (+00:02:17).

Lieliski sākto sacensību sezonu turpina Dmitrijs Sorokins, kurš aizvadītās nedēļas nogalē startēja "Estonian cup" 1. posma sacensībās. Dmitrijam izdevās izcīnīt uzvaru sporta distances absolūtajā vērtējumā.

Pie uzvarām tika arī jaunie "Rietumu – Delfin" riteņbraucēji. Kuldīgā notiekošajās Jāņa Baukša piemiņas sacensībās kritērija braucienā Open grupā jau no starta vadībā izvirzījās Aleksandrs Rubļevskis, kurš noturējās līderpozīcijās līdz pat finišam, kļūstot par sacensību uzvarētāju. Otrajā vietā tikmēr Andris Lukjanovs.