Latvijas U-23 riteņbraukšanas izlase pēc Nāciju kausa izcīņas otrā posma sacensībām - velobrauciena "La Cote Picarde" - ieņem kopvērtējuma otro vietu, par 10 punktiem atpaliekot no līderiem francūžiem.

173,9 kilometru garajā distancē labāko rezultātu no Latvijas komandas uzrādīja Indulis Bekmanis ("Rietumu-Delfin"), kurš finišēja desmitajā vietā, kamēr pie uzvaras tika Francijas sportists Arno Demars.

No pārējiem Latvijas sportistiem vadošo braucēju grupā finišēja arī Toms Skujiņš un Andžejs Flaksis, ierindojoties attiecīgi 22. un 27.pozīcijā.

Vēl Armands Bēcis ierindojās 73.vietā, Jānis Dakteris ieņēma 74.pozīciju, bet 90.vietā finišēja Andris Smirnovs.

Kopumā finišu sasniedza 116 sportisti.

Nāciju kausa izcīņas kopvērtējumā Latvijas U-23 komanda ar 23 punktiem atrodas otrajā vietā, kamēr līderi ar 33 punktiem ir Francijas sportisti. Trešajā vietā ar 20 punktiem atrodas Itālijas komanda.

LETA jau ziņoja, ka pirmā posma sacensībās - velobraucienā "Ronde van Vlaanderen" - labāko trijnieka ierindojās Skujiņš un Flaksis, izcīnot attiecīgi attiecīgi otro un trešo vietu.

Jau vēstīts, ka Nāciju kausa sacensībās piedalās valstu U-23 izlases.

Atlikušais, trešis Nāciju kausa posms tiks aizvadīts 16.aprīlī.