Trešdien Polijā tika aizvadīts UCI 2.2 kategorijas daudzdienu velobrauciena "Dookla Mazowsza" pirmais posms, kurā finiša spurtā ceturto vietu izcīnīja "Rietumu banka – Rīga" komandas sportists Emīls Liepiņš. Pateicoties starpfinišā iegūtajām bonusa sekundēm, kopvērtējumā labāko trijniekā ielauzies Māris Bogdanovičs.

Jau vēstījām, ka sekmīgi Polijā notiekošo UCI 2.2 kategorijas daudzdienu velobraucienu "Dookla Mazowsza" iesākusi trenera Toma Flakša vadītā "Rietumu banka – Rīga" vienība. Prologā Emīls Liepiņš izcīnīja piekto vietu, bet labāko 20 skaitā iekļuva vēl četri latviešu vienības sportisti – Māris Bogdanovičs, Andris Vosekalns, Deins Kaņepējs un Pēters Prūss.

Pirmajā etapā, kas noslēdzās trešdienas vakarā, dalībnieki mērojās spēkiem 167,2 kilometru garā distancē. Dienas atrāvienā iesaistījās Māris Bogdanovičs. Starpfinišos dobelnieks izcīnīja trešo, otro un pirmo vietu, tādējādi iegūstot vērtīgas bonusa sekundes kopvērtējumā. Līdz finišam gan atrāviens tika likvidēts. Tapa skaidrs, ka uzvarētājs izšķirsies lielās grupas finišam, kuram Andris Vosekalns un pārējie "Rietumu banka – Rīga" sportisti priekšpusē virzīja Emīlu Liepiņu.

Sprintu Liepiņš sāka no desmitās pozīcijas, aizcīnoties līdz otrajai vietai, tomēr pēdējos metros Emīlam garām paspraucās divi sportisti. Finišu Liepiņš sasniedza ceturtajā vietā ar tādu pat laiku kā uzvarētājs. Nepārspēts palika pazīstamais Čehijas riteņbraucējs Aloiss Kankovskis ("Elkov – Author Cycling team"), kura laiks trasē bija 3 stundas 52 minūtes un 50 sekundes. Otrā vieta polim Gregoržam Stepanekam, bet trijnieku noslēdza viņa tautietis Eriks Latons.

44. finišā Pēters Prūss, 57. Andris Vosekalns, 60. Ēriks Toms Gavars, 61. Māris Bogdanovičs, 65. Deins Kaņepējs (visi +00:00:00). Kopumā finišēja 133 dalībnieki.

Kopvērtējumā uz augsto trešo vietu pacēlies Māris Bogdanovičs, kurš ieguva vērtīgas bonusa sekundes starpfinišos. No līdera Kankovska Māris atpaliek par divām sekundēm. Desmitnieku noslēdz Emīls Liepiņš (+00:00:07). 18. vietā kopvērtējumā Ir Andris Vosekalns, 19. Deins Kaņepējs, 20. Pēters Prūss, bet Ērikam Tomam Gavaram 42. pozīcija. Ceturtdien riteņbraucēji mērosies spēkiem sacensību otrajā posmā.