Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands pirmdien ierindojās 46.vietā Katarā notiekošā pasaules čempionāta individuālajā braucienā U-23 vecuma grupā.

Pirmdien sacensību norises vietā valdīja apmēram 38 grādu karstums, bet par 28,9 kilometrus garās distances uzvarētāju kļuva vāciešu riteņbraucējs Marko Matiss.

Vācijas sportists distanci veica 34 minūtēs un astoņās sekundēs, kamēr Neilands teju 30 kilometrus veica par trim minūtēm un 45 sekundēm lēnāk. Tikmēr vēl viens Latvijas pārstāvis Ēriks Toms Gavars bija 52.vietā, uzvarētājam piekāpjoties par četrām minūtēm un 25 sekundēm.

Savukārt otrajā vietā pirmdien finišēja vēl viens Vācijas riteņbraucējs Maksimiljans Šahmans, kurš no tautieša atpalika par 18 sekundēm, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa austrālietis Mailss Skotsons.

Pasaules čempionāts šosejas riteņbraukšanā ilgs visu nedēļu. Otrdien sacensības individuālajā braucienā junioriem aizvadīs Kristers Ansons.