Latvijas puišu pārairu divnieks Krišs Kalniņš un Gints Zunde sestdien sasniedza pasaules junioru čempionāta airēšanā A finālu un cīnīsies par visaugstākajām vietām.

Pusfināla braucienā Latvijas sportisti finišēja otrajā vietā, sasniedzot A finālu, kuram kvalificējās trīs ātrākās laivas. Viņi finišēja pēc sešām minūtēm un 30,92 sekundēm.

A fināls paredzēts pasaules junioru čempionāta noslēgumā svētdien.

Kā ziņots, iepriekš šogad Kalniņš/Zunde izcīnīja trešo vietu Eiropas junioru čempionātā.

Tikmēr astoto vietu sestdien izcīnīja Latvijas pārairu četrinieks Klāvs Reitmanis/Jānis Balčūns/Jānis Igo Niedzviedzis/Mārtiņš Mārcis Putniņš, kuri finišēja otrajā vietā B finālā.

Šajā braucienā Latvijas sportisti finišēja pēc piecām minūtēm un 56,41 sekundes, no uzvaras B finālā atpaliekot par 0,59 sekundēm.

Vēl sestdien paredzēts starts vienīgajai Latvijas sieviešu braucējai Irbei Kandei, kura sacensības noslēgs ar startu E finālā.