Anglijas regbija izlase sestdien Tviknemā ar 30:9 (9:6) sakāva Īriju, izcīnot otro vietu Sešu nāciju kausa izcīņā. Līdzšinējie kausa īpašnieki dominēja laukumā, gūstot divus piezemējumus, uzvarot spēka cīņā un paralizējot viesu bīstamos uzbrucējus.

Pēc līdzvērtīga pirmā puslaika mājinieki izšķirošo pārsvaru guva 59. minūtē, kad tiesnesis viņiem par labu piešķīra soda piezemējumu, angļiem panākot 10 punktu pārsvaru (19:9), bet 73. minūtē Bena Jangsa piezemējums (27:9) atlikušo laiku pārvērta formalitāšu kārtošanā.

Kā jau ziņots, Velsas regbija izlase Kārdifā ar 16:9 pieveica Franciju un uzvarēja Sešu nāciju kausa izcīņā, iegūstot trešo "Grand Slam" pēdējo astoņu gadu laikā, bet dienas pirmajā spēlē Itālija Romā ar 13:6 uzvarēja Skotiju un izcīnīja piekto vietu, kamēr skoti trešo reizi pēdējos astoņos gados palikuši pēdējie.

2012. gada Sešu nāciju turnīrs noslēdzies šādi: 1. Velsa, 2. Anglija, 3. Īrija, 4. Francija, 5. Itālija, 6. Skotija.

Tikmēr tuvojas noslēgumam otrais spēcīgākais Eiropas regbija izlašu turnīrs - Eiropas nāciju kausa izcīņa. Līdere Gruzija Tbilisi 25 000 skatītāju atbalstīta negaidīti pārliecinoši ar 46:0 (17:0) sakāva Krieviju. Abas izlases ir tikušās 16 reizes un tikai vienreiz uzvarējusi Krievija - pirmajā spēlē 1993. gadā, bet 2002. gadā fiksēts neizšķirts, pārējās 14 spēlēs triumfējuši gruzīni. Pārējās spēlēs ir negaidīti rezultāti - Spānija uzvarēja Rumāniju (13:12), bet Ukraina - Portugāli (35:33), izcīnot vēsturisko pirmo uzvaru elites grupā. 2012. gada čempionātā vadībā ir Gruzija ar 15 punktiem, tai seko Spānija (14), Rumānija (11), Krievija (9), Portugāle (7) un Ukraina (5). Savukārt 2011./2012. gada sezonas kopvērtējumā Gruzijai ir 37 punkti (8 uzvaras, 1 zaudējums), Rumānijai - 27 (5 uzvaras, 4 zaudējumi), Spānijai - 24 (5 uzvaras, 4 zaudējumi), Portugālei - 21 (4 uzvaras, 6 zaudējumi), Krievijai - 20 (4 uzvaras, 5 zaudējumi) un Ukrainai - 5 punkti (1 uzvara, 7 zaudējumi).