Otrdien Melburnā Austrālijas atklātajā čempionātā tenisā sākās ceturtdaļfināla spēles, informē australianopen.com.
Vīriešiem pēc 3 stundu un 23 minūšu cīņas Marats Safins (Krievija) ar rezultātu 2:6, 6:3, 7:5, 6:7 (0:7), 6:4 izrādījās spēcīgāks par Endiju Rodiku (ASV), kurš turnīrā bija "izsēts" ar pirmo numuru. Savukārt Andrē Agasi (ASV) svinēja uzvaru pār Sebastjanu Grosjenu (Francija) jau pēc rezultāta 6:2, 2:0, jo pretinieks nespēja turpināt cīņu.

Sieviešu turnīrā ceturtdaļfinālā Žustina Enina-Ardēna (Beļģija) ar rezultātu 7:5, 6:3 pārspēja Lindsiju Dēvenporti (ASV), bet Amēlija Moresmo (Francija) traumas dēļ nespēja iziet laukumā, tādēļ uzvara un otra vieta pusfinālā tika piešķirta Fabiolai Zuluagai (Kolumbija).

Trešdien pārējos ceturtdalfināla mačos Rodžers Federers tiekas ar Deividu Nalbandjanu, Huans Karloss Ferero – ar Hihamu Arazi, Kima Klijstersa – ar Anastasiju Miskinu, bet Petija Šnaidere – ar Lisu Reimondu.