No Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas izstājies latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Kolorādo "Avalanche", kas ceturtdaļfināla sestajā spēlē otrdien ar 1:3 savā laukumā zaudēja Sanhosē "Sharks". Visā sērijā "Sharks" komanda bija pārāka ar 4-2.
Rietumu konferences finālā, kas būs Stenlija kausa izcīņas pusfināls, "Sharks" tiksies ar Kalgari "Flames".

Skrastiņš "Avalanche" šīs sezonas pēdējā spēlē laukumā aizvadīja 17 minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Pagājušās nakts mačā visi vārti tika gūti otrajā periodā. Līdz 13.minūtei Vinsents Demfūss, Marsels Goks un Džonatans Čīčo bija panākuši jau 3:0 "Sharks" labā. Otrās trešdaļas beigās Milans Hejduks gan vienus vārtus atguva, taču "Sharks" iegūto pārsvaru nosargāja un iekļuva Stenlija kausa izcīņas pusfinālā.

Teicami sērijas sesto maču aizvadīja "Sharks" vārtsargs Jevgeņijs Nabokovs, kurš atvairīja 28 metienus. Visos sērijas sešos mačos Nabokovs kopumā ielaida tikai septiņus vārtus.