Latvijas uzņēmējam Valērijam Belokoņam piederošā Anglijas Čempionāta līgas komanda " Blackpool" ar uzvaru 1:0 (0:0) pār "Leicester City" sestdien sāka jauno sezonu.
Kā portālam "Delfi" pastāstīja kluba direktors Normunds Malnačs, spēles sākumā iniciātivā piederēja blekpūliešiem, kas līdz aptuveni 20.minūtei izveidoja pāris labus vārtu gūšanas momentus, taču neizmantoja.

Līdz otrajam puslaika beigām, kā arī otrā sākumā laukumā ritēja līdzīga cīņa, līdz 53.minūtei, kad pa vārtu stabu trāpīja "Blackpool" pussargs Vess Hūlehens.

Spēles 63.minūtē vārtus blekpūliešu labā pēc Vesa Hūlehena piespēles guva pussargs Kīts Sauterns.

Pēdējās 15 spēles minūtēs, pēc Normunda Malnača teiktā, Lesteras komandas futbolisti pārņēmuši iniciatīvu un bīstami apdraudējuši blekpūliešu vārtus, taču rezultātu mainīt nespēja.

Latvijas futbolists Kaspars Gorkšs laukumā devās spēles 85.minūtē.

Nākamo spēli "Blackpool" aizvadīs otrdien, kad Līgas kausa spēlē tiksies ar "Huddersfield Town".