Latvijas uzņēmējam Valērijam Belokoņam piederošais Anglijas Čempionāta līgas klubs "Blackpool" otrdien, 14.augustā Līgas kausa ("Curling Cup") pirmās kārtas spēlē ar 1:0 (0:0) pārspēja Pirmās līgas komandu "Huddersfield Town", tādējādi kvalificējoties otrajai kārtai.
Kā portālam "Delfi" pastāstīja "Blackpool" kluba direktors Normunds Malnačs, spēles pirmais puslaiks aizritēja samērā garlaicīgi, kura laikā blekpūlieši tikai divas reizes apdraudēja pretinieku vārtus.

Spēles 43.minūtē traumu guva "Blackpool" centra aizsargs Aiens Evats, kura vietā laukumā devās Kaspars Gorkšs.

Otrais puslaiks, pēc Malnača teiktā, aizritēja daudz straujākā tempā un pamazām blekpūlieši spēles iniciatīvu pārņēma savās rokās, līdz beidzot, spēles 75.minūtē, pēc Endija Morela piespēles, viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu izgāja uzbrucējs Bens Burgess, aukstasinīgi gūstot uzvaras vārtus.

Kā pastāstīja Malnačs, latviešu aizsargs Kaspars Gorkšs aizvadīja ļoti labu spēli, taču arī viņa galvenais konkurents uz vietu pamatsastāvā Maikls Džeksons spēlēja teicami, izpelnoties spēles labākā spēlētāja titulu.

Zīmīgi, ka "Blackpool" komandai šī bija 12 uzvara pēc kārtas.