Uzvaras Pasaules kausa izcīņas spēlēs piektdien guva Čehijas un ASV hokeja izlases.
Čehi savā laukumā vakar ar 7:2 sagrāva Vāciju. Izšķirošo pārsvaru čehi ieguva otrajā trešdaļā, kad guva piecus vārtus.

Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet otrā sākumā Mareks Zidličkijs vadībā izvirzīja Čehijas izlasi. Otrajā trešdaļā vēl pa vieniem vārtiem guva Jirži Šlegrs, Jaromirs Jāgrs, Milans Hejduks un Patriks Eliašs, panakot 5:0 mājinieku labā.

Pēdējā trešdaļā čehu rindās ar precīziem metieniem vēl izcēlās Martins Havlats un Vaclavs Prospals, bet Vācijai vārtus guva Tinos Boss un Johens Hehts.

Savukārt amerikāņi vakar Senpolā ar 3:1 pārspēja Slovākiju. ASV komandas labā vārtus guva Braians Smoļinskis, Džeisons Bleiks un Bils Gerins, bet slovākiem precīzs bija Ladislavs Nagijs.