"Celtnieks"/LSPA komanda ceturtdien guva pārliecinošu panākumu arī Latvijas handbola virslīgas otrajā ceturtdaļfināla spēlē, sasniedzot sacensību pusfinālu.

"Celtnieks"/LSPA divu Rīgas komandu duelī ar savā laukumā pārliecinoši pieveica ASK/LU.

Spēle līdzīga bija līdz pirmā puslaika vidum, bet tā otrajā daļā "Celtnieks"/LSPA veica izrāvienu 10:4. Otrajā puslaikā mājinieku pārsvars uz brīdi pārsniedza pat desmit vārtus, bet duelis noslēdzās ar 30:23.

Uzvarētājiem pa pieciem vārtiem guva Artūrs Lazdiņš un Lauris Eglītis, bet ASK/LU rindās septiņas reizes izcēlās Ingus Kivlenieks.

Kā ziņots, abu komandu pirmajā mačā "Celtnieks"/LSPA guva uzvaru ar 33:19. Līdz ar to sērijā vienība triumfēja ar 2-0, pievienojoties pusfinālā regulārajā sezonā uzvarējušajai Dobeles "Tenax" komandai, kas labāko četriniekam kvalificējusies automātiski.

Vēl divi pusfināla dalībnieki tiks noskaidroti nedēļas nogalē.

Kā zināms, pagājušajā sezonā vīriešu čempionātā pēc 15 gadu pārtraukuma uzvaras laurus plūca Dobeles "Tenax" handbolisti, finālā pārspējot "Ogri". Trešajā vietā ierindojās Ludzas "Latgols".