Latvijas sportists Deniss Čerkovskis sestdien ieņēma 28.vietu Eiropas čempionāta modernajā pieccīņā finālsacensībās.

Sacensību gaitā Latvijas sportists tika pie 5508 punktiem.

Čerkovskis paukošanā sasniedza tikai 29.labāko rezultātu, nopelnot 736 punktus, peldēšanā viņš bija 27.ātrākais, tiekot pie 1224 punktiem, jāšanā Latvijas sportists uzrādīja 16.rezultātu, iekrājot 1180 punktus, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā sasniedza 18.rezultātu un nopelnīja 2368 punktus.

Par Eiropas čempionu kļuva Itālijas sportists Rikardo de Luka, kurš tika pie 5888 punktiem.

Otro vietu ar 5836 punktiem izcīnīja ungārs Roberts Kasa, bet trešajā vietā ar 5824 punktiem ierindojās cits ungārs Bence Demeters.

Kā ziņots, finālsacensībās sievietēm piektdien Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska izcīnīja 21.vietu, bet šī gada Eiropas junioru čempionāta piektās vietas ieguvēja Olga Šišlova ierindojās 35.pozīcijā.c