Latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš svētdien notikušajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, bet viņa pārstāvētais klubs Kolorādo "Avalanche" izbraukumā ar rezultātu 5:4 pagarinājumā uzveica Čikāgas "Blackhawks" vienību.
Skrastiņš savus trešos vārtus sezonā guva komandai ļoti svarīgā brīdī - trešā perioda vidusdaļā panākot izlīdzinājumu 4:4. Savukārt pagarinājumā Aleksa Tangaja gūtie vārti nodrošināja Kolorādo klubam uzvaru.

Skrastiņš laukumā aizvadīja 24 minūtes un 28 sekundes un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficentu+1.

Vēl pa vieniem vārtiem "Avalanche" labā guva Milans Hejduks, Džons Maikls Lailss un Stīvs Mūrs.

Čikāgas komandā ar diviem rezultatīviem metieniem izcēlās Marks Bells, bet pa reizei ripu viesu vārtos raidīja Skots Nikolss un Tuomo Rūtu.