Latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš svētdien izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot savam klubam Kolorādo "Avalanche" Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar 4:3 pagarinājumā uzvarēt Čikāgas "Blackhawks".
Trešā perioda 12.minūtē Skrastiņa metienu pielaboja Stīvs Konovaļčuks, panākot izlīdzinājumu 3:3. Arī uzvaras vārtus guva Konovaļčuks, kurš precīzs bija 5,5 sekundes pirms pagarinājuma beigām.

Latviešu aizsargs laukumā aizvadīja 24 minūtes, kurās metienus pa pretinieku vārtiem neizdarīja un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

"Avalanche" labā vēl vārtus guva Milans Hejduks un Alekss Tangajs, bet "Blackhawks" sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Tailers Arnasons, Natans Dempsijs un Stīvs Popsts.