Otrdien, 28.augustā Latvijas uzņēmējam Valērijam Belokoņam piederošais Anglijas Čempionāta līgas klubs "Blackpool" Līgas kausa izcīņas otrās kārtas spēles pēcspēles 11 metrus sitienu sērijā ar 7:6 pārspēja Anglijas Premjerlīgas komandu "Derby County", visā spēlē uzvarot ar 9:8 (0:0, 1:1, 1:1, 7:6).
Rezultātu spēles 63.minūtē atklāja "Derby County" spēlētājs Mohameds Kamarā, taču 14 minūtes pirms spēles pamatlaika beigām rezultātu izlīdzināja latviešu aizsargs Kaspars Gorkšs.

Spēles papildlaikā vadībā atkal izvirzījās "Derby County", kad 101.minūtē vārtus guva Kreigs Fegens, taču papildlaika pēdējā minūtē Kaspars Gorkšs guva otros vārtus, otrreiz glābjot "Blackpool" no zaudējuma.

Pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 7:6 pārāki bija "Blackpool" futbolisti.

Kā pēc spēles portālam "Delfi" pastāstīja "Blackpool" kluba direktors Normunds Malnačs, šajā spēlē komandas galvenais treneris Saimons Greisons bija devis iespēju atpūsties vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, taču gluži negaidīti blekpūliešu tuvākās rezerves spēja radīt brīnumu.

Kaspars Gorkšs šajā mačā spēlēja sev ne tik ierastajā kreisā aizsarga postenī, taču darbojās vairāk kā teicami, ar galvu gūstot divus vārtus un izpelnoties spēles labākā spēlētāja statusu.

Pēc Malnača teiktā, blekpūliešiem bija vēl trīs iespējas gūt vārtus no spēles, taču uzbrucējs Kīgans Pārkers, trīs reizes izejot viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu, trīs reizes sita bumbu tam rokās.

Nākamo spēli "Blackpool" aizvadīs 3.septembrī, kad Čempionāta līgas spēlē tiksies ar "Hull City". Šo spēli būs iespēja vērot "Sky Sports" tiešraidē.