Latvijas florbola izlase pasaules čempionāta, kas notiek Zviedrijā, astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 10:2 (0:0, 4:1, 6:1) sagrāva Kanādas valstsvienību.

Ceturtdaļfinālā Latvijas pretinieki būs Šveices florbolisti, kuriem astotdaļfinālā nebija jāspēlē. Šveice pasaules rangā ir trešajā pozīcijā un ir viena no galvenajām favorītēm uz medaļām.

Pirmais periods šajā mačā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā trešdaļā vadībā izvirzījās Kanādas izlase. Tomēr tam sekoja Latvijas izlases astoņi bezatbildes vārti. Otrajā periodā precīzi meta Artis Savins, Aigars Belasovs, Atis Blins un Juris Gribusts.

Trešajā periodā Latvija turpināja teicamo spēli un vārtus guva Morics Krūmiņš, Atis Stepāns, Oskars Fīrmanis un Artūrs Jurševskis. Tad kanādieši guva savus otros vārtus, tomēr mača pēdējā minūtē Artis Raitums un Jurševskis vēl vairāk palielināja Latvijas pārsvaru.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.