Latvijas hokeja valstsvienība piektdien Minskā ar uzvaru 1:0 pār Francijas izlasi sāka līdzdalību Izaicinājuma kausa posmā, liecina sacensību mājas lapā publicētā informācija.
Uzvaras vārtus otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, Latvijai spēlējot mazākumā, izgājienā vienam pret vienu guva Vjačeslavs Fanduļs, nevis Grigorijs Panteļejevs kā minēts sacensību mājas lapā.

To BNS telefonsarunā pastāstīja turnīra preses centra vadītājs Aleksandrs Odiņecs.

Nepārspēts Latvijas izlases vārtos palika Sergejs Naumovs.

Dienas otrajā spēlē Baltkrievijas izlase cīnījās neizšķirti 4:4 ar ungāriem.

Sestdien Latvijas valstsvienība cīnīsies ar ungāriem, bet svētdien - ar Baltkrievijas hokejistiem.

Izaicinājuma kausa līdzšinējos turnīros Rīgā un Gdaņskā (Polija) Latvijas hokejisti izcīnīja pirmo vietu, bet Francijas pilsētā Milūzā bija otrie.