Latvijas hokeja izlase piektdien "Euro Ice Hockey Challenge" turnīra spēlē ar 7:4 (4:1, 1:0, 2:3) uzvarēja Ukrainas valstsvienību.
Pirmie vārtus mačā jau otrajā minūtē guva ukraiņi. Pēc divām minūtēm Normunds Sējējs izlīdzināja rezultātu, bet vēl pēc brīža Miķelis Rēdlihs jau vadībā izvirzīja Latviju - 2:1.

Pirmā perioda turpinājumā pa vieniem vārtiem vēl guva Ģirts Ankipāns un Aleksandrs Semjonovs, panākot 4:1 Latvijas izlases labā.

Arī otrajā spēles periodā noteikumus laukumā diktēja Latvijas valstsvienība, taču izdevās gūt tikai vienus vārtus - precīzi meta komandas veterāns Leonīds Tambijevs.

Spēles pēdējā trešdaļas sākumā viesi guva divus vārtus un panāca 3:5 panāca, taču Semjonovs trešdaļas septītajā minūtē pārsvaru palielināja līdz 6:3. Rezultātu 7:3 Latvijas labā mača noslēgumā panāca Aleksandrs Kerčs, taču spēles pēdējā minūtē viesi guva arī ceturtos vārtus.

Latvijas izlasē par labāko mača spēlētāju tika atzīts komandas kapteinis Normunds Sējējs.

Kā jau ziņots, turnīra Rīgas posma pirmajā mačā Baltkrievija ar 6:2 (1:1, 1:1, 4:0) sagrāva Franciju.