Latvijas hokeja izlase Leonīda Beresņeva vadībā izcīnījusi pārliecinošu uzvaru "Euro Ice Hockey Challenge" pirmajā posmā, kas risinājās Rīgā. Turnīrs tika aizvadīts trijās dienās un visās trijās dienās Latvijas izlase izcīnīja pārliecinošas uzvaras. Piektdien tika pārspēta Ukrainas valstsvienība, sestdien Francijas, savukārt svētdien Baltkrievijas izlase.
5. septembris. Rīgas Sporta pils.

• Latvija - Baltkrievija 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
  • Vārtus guva: 1:0 Bērziņš (Smirnovs, M. Rēdlihs) (09:54), 2:0 Tambijevs (Semjonovs) (10:57), 3:0 Ankipāns (Romanovskis, Sprukts) (19:04 ), 4:0 Jerofejevs (Romanovskis) (33:56), 4:1 Šitkovskis (Volkovs, Ugarovs) (41:00 ), 5:1 Smirnovs (Bērziņš) (55:24).

Latvijas izlases sastāvs: Masaļskis; Sējējs - Valters, Tambijevs - Semjonovs - Ņiživijs; Laviņš - Bondarevs, Panteļejevs - Čubars - Kerčs; Saviels - Kr. Rēdlihs, Romanovskis - Sprukts - Ankipāns; Feldmanis - Jerofejevs, Smirnovs - Bērziņš - M. Rēdlihs; Bogdanovs; Mamonovs.

Vārtsargi: Edgars Masaļskis (35/36) / Stepans Gorjačevskis (25/30).

Metieni pa vārtiem: 30:36 (11:6, 13:14, 6:16).

Soda minūtes: 16:4 (2:6, 6:4, 8:4).

Tiesneši: Maksims Urda (Ukraina), Juris Balodis, Dans Ivko (abi Latvija).

Labākie spēlētāji: Edgars Masaļskis (Latvija) / Stepans Gorjačevskis (Baltkrievija).

1850 skatītāji.

Latvijas izlasei padevās lielisks pirmais periods, kurā tika gūti jau trīs vārti. Rezultātu atklāja Armands Bērziņš, kurš panāca 1:0 Latvijas izlases labā, bet Leonīds Tambijevs minūti vēlāk rezultāta starpību dubultoja. Savukārt trešos vārtus pirmā perioda pēdējā minūtē guva Ģirts Ankipāns.

Otrajā periodā Latvijas rindās ar precīzu metienu izcēlās Aleksandrs Jerofejevs. Pēdējā trešdaļā baltkrievi vienus vārtus atguva, taču četras minūtes pirms mača beigām Andrejs Smirnovs atjaunoja Latvijai četru vārtu pārsvaru.