"Latvijas III Olimpiāde ir visai Latvijai nozīmīgs sporta dzīves notikums. Svarīgi, uzņemot sportistus apzināties, ka spējam sniegt visu iespējamo augsta līmeņa sacensību norisei. Liepāja ir gatava sniegt profesionālu, augsta līmeņa servisu.", šādu viedokli pauž Liepājas mērs un Latvijas III Olimpiādes rīcības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Uldis Sesks.

Atgādinām, ka Latvijas III Olimpiāde 2012.gadā notiks no 6.līdz 8.jūlijam, Liepājā. Liepājas pilsētas Domes aicinājumu, sadarboties Olimpiādes rīkošanā, atbalstījušas arī tuvākos un tālākos kaimiņos esošās pašvaldības. Programmā iekļautie 26 olimpiskie sporta veidi - airēšana, badmintons, basketbols, bokss, burāšana, cīņa, džudo, futbols, galda teniss, golfs, handbols, jātnieku sports, kanoe un smaiļošana, loka šaušana, paukošana, peldēšana, regbijs, riteņbraukšana, svarcelšana, šaušana, taekvondo, teniss, triatlons, vieglatlētika, vingrošana un volejbols.

Sacensību programma Liepājā:

· 5. jūlijā 17:00 Futbols (vīriešiem), SK "Liepājas Metalurgs" futbola laukumi, Zvejnieku aleja 2/4
· 6. jūlijā 9:00 Futbols (vīriešiem), SK "Liepājas Metalurgs" futbola laukumi, Zvejnieku aleja 2/4
· 6. jūlijā 10:00 Futbols (sievietēm), SK "Liepājas Metalurgs" futbola laukumi, Jūrmalas parks 3
· 6. jūlijā 10:00 Teniss, Liepājas tenisa korti, Jūrmalas parks
· 6. jūlijā 10:00 Pludmales volejbols, Pludmales volejbola laukumi, Liepājas pludmale
· 6. jūlijā 11:00 Cīņa, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 6. jūlijā 11:00 Volejbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 6. jūlijā 12:00 Galda teniss, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 6. jūlijā 12:00 Bokss, SK "H Sports", Brīvības iela 117
· 6. jūlijā 13:00 Burāšana, VK "Rietumkrasts", Katedrāles ielas galā
· 6. jūlijā 16:00 Peldēšana, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 6. jūlijā 21.00 ATKLĀŠANAS ceremonija, Stadions "Daugava", Jūrmalas parks 3
· 7. jūlijā 9:00 Futbols (vīriešiem), SK "Liepājas Metalurgs" futbola laukumi, Zvejnieku aleja 2/4
· 7. jūlijā 9:30 Badmintons, Liepājas 8.vidusskola, Dunikas iela 9/11
· 7. jūlijā 10:00 Basketbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 7. jūlijā 10:00 Futbols, (sievietēm), SK "Liepājas Metalurgs" futbola laukumi, Jūrmalas parks 3
· 7. jūlijā 10:00 Teniss, Liepājas tenisa korti, Jūrmalas parks
· 7. jūlijā 10:00 Pludmales volejbols, Pludmales volejbola laukumi, Liepājas pludmale
· 7. jūlijā 10:00 Galda teniss, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 7. jūlijā 11:00 Cīņa, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 7. jūlijā 11:30 Peldēšana, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 7. jūlijā 12:00 Volejbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 7. jūlijā 12:00 Paukošana, Liepājas Olimpiskais centrs ,Brīvības iela 39
· 7. jūlijā 12:00 Bokss, SK "H Sports", Brīvības iela 117
· 7. jūlijā 12:00 Burāšana, VK "Rietumkrasts", Katedrāles ielas galā
· 7. jūlijā 15:00 Vieglatlētika, Stadions "Daugava", Jūrmalas parks 3
· 8. jūlijā 9:30 Badmintons, Liepājas 8.vidusskola, Dunikas iela 9/11
· 8. jūlijā 9:00 Basketbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 8. jūlijā 9:00 Volejbols, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 8. jūlijā 10:00 Futbols (sievietēm), SK "Liepājas Metalurgs" futbola laukumi Jūrmalas parks 3
· 8. jūlijā 10:00 Futbols (vīriešiem), SK "Liepājas Metalurgs" futbola laukumi, Zvejnieku aleja 2/4
· 8. jūlijā 10:00 Teniss, Liepājas tenisa korti, Jūrmalas parks
· 8. jūlijā 10:00 Pludmales volejbols, Pludmales volejbola laukumi, Liepājas pludmale
· 8. jūlijā 10:00 Galda teniss, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 8. jūlijā 10:30 Vieglatlētika, Stadions "Daugava", Jūrmalas parks 3
· 8. jūlijā 12:00 Džudo, Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39
· 8. jūlijā 12:00 Triatlons, Beberliņi, Karosta
· 8. jūlijā 12:00 Bokss, sporta komplekss "H Sports", Brīvības iela 117
· 8. jūlijā 12:00 Burāšana, VK "Rietumkrasts", Katedrāles ielas galā
· 8. jūlijā 16:00 NOSLĒGUMA CEREMONIJA, Stadions "Daugava", Jūrmalas parks 3

Sacensību programma Ventspilī:

· 6. jūlijā 13:00 Riteņbraukšana – šoseja, Ventspils novads
· 7. jūlijā 09:00 Ložu šaušana, Sporta nams "Centrs" Brīvības iela 14
· 7. jūlijā 10:00 Riteņbraukšana – šoseja, Ventspils novads
· 7. jūlijā 10:00 Taekvondo, Olimpiskais centrs "Ventspils", Sporta iela 7/9
· 7. jūlijā 11:00 Mākslas vingrošana, Olimpiskais centrs "Ventspils", Sporta iela 7/9
· 7. jūlijā 12:00 Svarcelšana, Sporta nams "Centrs", Brīvības iela 14
· 7. jūlijā 12:00 Sporta vingrošana, Olimpiskais centrs "Ventspils", Sporta iela 7/9
· 7. jūlijā 14:00 BMX, Piedzīvojumu parks, BMX trase, Krustkalnu iela 5
· 8. jūlijā 09:00 Ložu šaušana, Sporta nams "Centrs", Brīvības iela 14
· 8. jūlijā 10:00 Loka šaušana, Stadions, Sporta iela 7/9
· 8. jūlijā 11:00 MTB, Piedzīvojumu parks, Krustkalnu iela 5
· 8. jūlijā 11:00 Mākslas vingrošana, Olimpiskais centrs "Ventspils", Sporta iela 7/9
· 8. jūlijā 11:00 Svarcelšana, Sporta nams "Centrs", Brīvības iela 14
· 8. jūlijā 12:00 Sporta vingrošana, Olimpiskais centrs "Ventspils", Sporta iela 7/9
· 8. jūlijā 14:00 BMX, Piedzīvojumu parks, BMX trase, Krustkalnu iela 5

Sacensību programma Aizputē:

· 6. jūlijā 15:00 Regbijs (vīriešiem), ASC "Stadiona futbola laukums", Saules iela 8
· 6. jūlijā 11:00 Regbijs (sievietēm), ASC "Stadiona futbola laukums", Saules iela 8
· 6. jūlijā 11:00 Handbols, ASC "Sporta zāle", Ziedu iela 7a
· 7. jūlijā 11:00 Regbijs (vīriešiem), ASC "Stadiona futbola laukums", Saules iela 8
· 7. jūlijā 10:00 Handbols, Aizputes novada sporta centra komplekss, Ziedu iela 7a
· 8. jūlijā 9:00 Handbols, Aizputes novada sporta centra komplekss, Ziedu iela 7a
· 8. jūlijā 10:00 Diska un vesera mešana ), ASC "Stadions ", Saules iela 8
· 8. jūlijā 13:00 Regbijs (vīriešiem), ASC "Stadiona futbola laukums", Saules iela 8

Sacensību programma Grobiņā:

· 7. jūlijā 09:00 Stenda šaušana, Šautuve "Lāčkoki"
· 8. jūlijā 09:00 Stenda šaušana, Šautuve "Lāčkoki"

Sacensību programma Jūrmalā:

· 6. Jūlijā 11:00 Airēšana, Lielupe, Priedaines distance, Jaunā iela 66
· 7. jūlijā 11:00 Airēšana, Lielupe, Priedaines distance, Jaunā iela 66
· 8. jūlijā RSD(rezerves sacensību diena) Airēšana, Lielupe, Priedaines distance, Jaunā iela 66

Sacensību programma Limbažos:

· 6. jūlijā 13:00 Smaiļošana un kanoe, Olimpiskais centrs "Limbaži", Parka iela 36
· 7. jūlijā 10:00 Smaiļošana un kanoe, Olimpiskais centrs "Limbaži", Parka iela 36
· 8. jūlijā 10:00 Smaiļošana un kanoe, Olimpiskais centrs "Limbaži", Parka iela 36

Sacensību programma Rīgā:

· 7. jūlijā 09:00 Jātnieku sports, Sporta centrs "Kleisti", Kleistu iela 75

Sacensību programma Usmā:

· 6. jūlijā 08:00 Golfs, Pļavu golfa laukums "Usma"
· 6. jūlijā 08:00 Golfs, Pļavu golfa laukums "Usma"