Latvijas karatisti ar daudzām medaļām atgriezušies no lielāka Baltijā karatē turnīra - "Estonian Open Tallinn Bulldog", kas pulcēja sportistus no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Latviju šajā turnīrā pārstāvēja Latvijas Karatē federācijas klubi. Visrezultatīvākie izrādījās Baltijas Karatē klubs (BKK), kura sportisti ieguva 14 medaļas, un klubs "Tan", kas izcīnīja četras medaļas.

Zelta medaļas Baltijas karatē klubam ieguva Patrīcija Mierkalne, Marija Agafonova, Viktorija Rezajeva, Jānis Koroļkovs, Dāvis Spriņģis, Ruslans Sadikovs, sudraba - Artūrs Melbergs, Sanita Murmane, Kirils Membo. Bronzas medaļas izcīnīja Tatjana Raka un Nikolajs Bodrovs.

"Tan" kluba medaļnieki - Diana Petrova, kura uzvarēja meitenēm kumitē 16-17 gadu vecuma grupā, un Andrejs Ozerovs, kurš ieguva trešo vietu kumite vīriešiem svara kategorijā līdz 84 kg.

Karate klubu "Tan" un BKK apvienotas kumitē komandas spēja iegūt divas trešās vietas - astoņu komandu konkurencē kadeti-juniori (Jurijs Ņemčenko, Jānis Koroļkovs, Andrejs Melbergs, Nikolajs Bodrovs, Sergejs Očeredņuks) ieguva 3. vietu 14-17 gadu vecuma grupā, uzvarot Krievijas un Blatkrievijas komandas un piekāpjoties tikai Igaunijas komandai.

Zēni (Maksims Čermeņevs, Ričards Reinhauss, Dens Sadikovs, Ņikita Orlovs) 8-13 gadu vecuma grupā 11 komandu konkurencē ieguva 3. vietu. Turnīrā viņi uzvarēja Maskavas komandu, Baltkrievijas un Igaunijas komandas, un piekāpās tikai Sankpeterburgas komandai.

Par Tallinas turnīra zvaigzni kļuva Ruslans Sadikovs, kurš parādīja augstas klases meistarību un uzvarēja divās sacensību kategorijās - līdz 75 kg un "Open" (absolūtā kategorija).